Akcesoria prezentacyjne

Szukają Państwo sprzętu, który usprawni prowadzenie szkoleń? W tym miejscu udostępniamy szeroki wybór m.in. statywów i stolików do projektorów. Są to profesjonalne akcesoria do prezentacji multimedialnych, które można zamówić z dostawą – do firmy, szkoły lub domu. Asortyment pochodzi od producentów, którzy dbają o wysoką jakość swoich wyrobów. Polecamy je klientom, którzy szukają nowoczesnych i trwałych rozwiązań do edukacji, pracy i rozrywki. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą i składania zamówień online!

Akcesoria prezentacyjne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Prezentacyjne akcesoria

Wśród naszych klientów znajdują się między innymi agencje reklamowe, szkoleniowe oraz uczelnie. W podmiotach tych wykorzystywane są urządzenia multimedialne i akcesoria prezentacyjne, w tym:

  • piloty i stoliki do projektorów,
  • wskaźniki laserowe do prezentacji,
  • mównice,
  • mobilne szafki na laptopy.

Oferowane produkty są renomowanych marek takich jak NOBO, 2 × 3, AVtek. Zdaniem użytkowników asortyment ten ma ergonomiczne rozwiązania, które ułatwiają pracę, np. listwy antypoślizgowe czy regulowany kąt nachylenia blatu w statywie do projektora. Mamy także stolik prezentacyjny zintegrowany z mównicą – wariant poszukiwany m.in. przez wykładowców uczelni czy instruktorów. Mamy nadzieję, że widoczna na stronie cena akcesoriów jest korzystna dla Państwa. Dodatkowo chcemy podkreślić fakt, że sprzęty znajdujące się na stronie sklepu objęte są dwuletnią gwarancją. Stanowi ona ochroną interesów nabywcy w sytuacji, gdy wystąpi awaria w czasie eksploatacji produktów.

Zależy nam na zadowoleniu nabywców, stąd staramy się udzielać pomocy w procesie składania zamówień. Na życzenie kontrahenta pomagamy w wyborze optymalnego wyposażenia do prezentacji multimedialnych. Osoby zainteresowane rozmową z doradcą handlowym zapraszamy do kontaktu!

Kategorie