Oprogramowanie użytkowe

Kategoria oprogramowanie użytkowe jest poświęcona produktom antywirusowym oraz pakietom biurowym do użytku w szkołach lub firmach. W ofercie posiadamy zabezpieczenia marki ESET będące obecnie na najwyższych miejscach pod względem ochrony przed wirusami oraz efektywną zaporą przed atakami z sieci. Dodatkowo w ofercie posiadamy pakiety Office 2013 w różnych wersjach. Nasza firma otrzymała od firmy Microsoft numer AER niezbędny do sprzedaży licencji szkolnych typu MOLP w niższych cenach.

Oprogramowanie użytkowe 
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Które oprogramowanie użytkowe wybrać?

Edytory tekstu czy programy antywirusowe to typowe przykłady oprogramowania użytkowego, które mogą być potrzebne w codziennej pracy z komputerem. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania, które nie tylko ułatwią Ci korzystanie z niego, ale także sprawią, że będzie to znacznie bezpieczniejsze.

Jeśli chcesz zminimalizować zagrożenia związane z korzystaniem z internetu, z pewnością zainteresują Cię rozwiązania antywirusowe i zapory typu firewall. Jeśli jednak szukasz czegoś związanego z tworzeniem treści, zwróć uwagę na graficzne i dźwiękowe programy z naszej oferty.


Mamy również oprogramowanie użytkowe przeznaczone do realizacji kompletnych zadań biurowych – zarządzania arkuszami kalkulacyjnymi czy przygotowywaniem prezentacji. To wszystko, czego potrzebuje nowoczesny komputer!

Nie tylko programy biurowe


Oferujemy narzędzia dydaktyczne i rozwiązania użytkowe, które znacząco ułatwią życie każdemu pedagogowi. Znajdziesz u nas programy dotyczące tematyki uzależnienia i mechanizmów za nim stojących. To niezbędne narzędzie każdego nauczyciela, który chciałby umieć rozmawiać na ten delikatny temat z najmłodszymi. W naszym sklepie dostępne jest również oprogramowanie poświęcone zaburzeniom rozwojowym czy szeroko rozumianym problemom wychowawczym i emocjonalnym.

Kategorie