Akcesoria do tablic

Obecnie ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie wielu firm czy instytucji bez wykorzystania tablic suchościeralnych lub kredowych. W trakcie zebrania lub wykładu prowadzący z pomocą flipchartów może łatwiej wytłumaczyć omawianą kwestię, co bardzo usprawnia przekazywanie wiedzy uczestnikom spotkania. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wszystkie akcesoria, jakie będą potrzebne do obsługi różnego rodzaju tablic. Oferujemy je w konkurencyjnych cenach, dlatego można sobie pozwolić na większe zakupy!

Nasz katalog jest bardzo urozmaicony i uwzględnia wiele interesujących akcesoriów, dzięki którym szkolenie przebiegnie bez zakłóceń. Oferujemy bloki do flipchartów z dobrej jakości papieru razem z uchwytami do ich mocowania. Przygotowaliśmy bardzo duży wybór markerów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Na stronie mogą się Państwo zaopatrzyć również w stojaki to przytwierdzania tablic, map czy innych elementów wiszących. Wśród naszych akcesoriów nie zabrakło też pinezek, listew i docisków magnetycznych czy nawet płynów do czyszczenia flipchartów. 

Akcesoria do tablic 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów

Bloki do flipchartów

W czasie omawiania zagadnienia przed większym gronem osób warto korzystać z materiałów wizualnych, które ułatwią zapamiętywanie najważniejszych informacji. Większość prowadzących stawia na przekaz multimedialny, puszczając prezentację za pośrednictwem projektora. Niestety takie rozwiązanie nie zawsze się sprawdza, szczególnie kiedy temat omawiany jest na bieżąco. Dobrą alternatywą jest flipchart, na którym można nanosić poprawki “na żywo”. Wśród naszych akcesoriów znajdą Państwo blok do tablic w wersji czystej lub w kratkę. Do jego produkcji wykorzystano papier najwyższej jakości i odpowiedniej gramaturze. Każdy model zaopatrzony jest w specjalne otwory, dzięki którym mocowanie do flipchartów jest bardzo proste. 

Pozostałe akcesoria do tablic suchościeralnych/flipchartów

Decydując się na bloki z papieru, trzeba pamiętać także o zakupie odpowiednich akcesoriów do pisania po nich. Zwykły długopis czy ołówek jest zupełnie niewidoczny z daleka ze względu na niewielką grubość kreski. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zakup specjalnych markerów przeznaczonych do takiego sprzętu. Oferujemy klasyczne mazaki do papieru, dostępne w wielu kolorach. Są to produkty od sprawdzonych marek, wyróżniające się dużą wydajnością. Jednak w bieżącym katalogu przygotowaliśmy nie tylko flamastry do bloków. Proponujemy również markery suchościeralne, przeznaczone do pisania bezpośrednio na tablicach suchościeralnych.

Polecamy także pozostałe akcesoria do flipchartów z naszego sklepu internetowego. W przypadku rezygnacji z papierowych bloków i pisania bezpośrednio po tablicy warto zainwestować w specjalny wycierak. Innym rozwiązaniem jest zakup pakietu startowego, w którego skład wchodzą m.in. markery, holder magnetyczny, wycierak wraz z filcami oraz płyn czyszczący. W razie problemów z wyborem odpowiednich akcesoriów do flipchartów suchościeralnych lub kredowych zachęcamy do kontaktu! Nasi doświadczeni konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania.

Kategorie