Planery

Odpowiednia organizacja pracy jest niezbędna w każdym biurze, szkole czy innym miejscu, gdzie liczy się terminowe wykonywanie obowiązków. Z pomocą przychodzi organizer, czyli planer – tygodniowy, miesięczny lub roczny. Na jego powierzchni znajduje się siatka, która ułatwi Ci opisanie nie tylko konkretnych zadań, ale też całego szkicu działań, uwzględniając odpowiedni przedział czasowy. Ponadto jego powierzchnia jest magnetyczna, dzięki czemu bez problemu będzie można przyczepić do niego za pomocą wygodnych magnesów notatki lub rysunki.

Planery 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów

Planer tygodniowy

Jeśli interesuje Cię organizowanie bieżących zadań na cały tydzień, a twoja lista zadań zawsze musi być w zasięgu wzroku, pomyśl o planerze tygodniowym. Pozwoli on na uporządkowanie pracy Twojej i całego zespołu na cały tydzień. Dzięki czytelnemu nadrukowi z łatwością rozdzielisz działania bez konieczności zapisywania każdego dnia oddzielnie. 

Planer miesięczny

W przypadku gdy chcesz rozpisać plan na dłuższy okres, rozważ organizer miesięczny, który jest efektywnym sposobem na stworzenie zarysu obowiązków z miesięcznej listy zadań. Świetnie sprawdzi się on w organizacjach, gdzie listę zadań ustala się często na kilka tygodni do przodu. Tablice z rozpiską miesięczną to także świetne rozwiązanie dla małych i średnich firm.

Planer roczny

Ostatnim wariantem będzie organizer roczny. Dzięki niemu efektywnie utworzysz plan pracy na kolejne miesiące. To przystępny sposób na monitorowanie wyników całego zespołu – wyraźna grafika sprawi, że bez problemu zapiszesz na nim informacje dotyczące ogółu Twoich obowiązków. Tablice z podziałką roczną świetnie sprawdzą się przy złożonych, wieloetapowych projektach.

Przejrzyste planery

Planery to tablice z nadrukiem tabelek z dniami, miesiącami do tworzenia przejrzystych notatek, które posiadają wszystkie wymagane pola w jednym miejscu. W planerach firmy Nobo i 2x3 została zastosowana powierzchnia magnetyczna oraz lakierowana suchościeralna do pisania pisakami na bazie wodnej

Kategorie