Tablice interaktywne

Tablice interaktywne szturmem zawojowały branżę edukacyjną. Nic dziwnego – dzięki nim każdy wykład, prezentacja, lekcja stają się ciekawsze, pobudzają więcej zmysłów – a to jest kluczem do efektywniejszego przyswajania informacji.

Tablica interaktywna dla dzieci

W dzisiejszych czasach do dzieci dociera tak wiele bodźców, że 45 minut lekcji, w czasie której słuchają wyłącznie głosu nauczyciela, dla wielu z nich okazuje się czasem nieefektywnym. Znudzeni, odbiegają myślami w świat własnej wyobraźni. Tę sytuację można jednak zmienić! Tablice interaktywne dla dzieci stanowią wyjątkową pomoc dla nauczycieli – dzięki nim każda lekcja stanie się oryginalna i ciekawa.

Tablice interaktywne – atrakcyjne ceny

Nasza firma korzysta tylko z najnowszych rozwiązań, dążąc do zadowolenia nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy technologie dotykowe – pozycjonowane w podczerwieni (IR) lub optyczne, jak i również elektromagnetyczne tablice interaktywne. Uważamy, że w dobie rozwoju technologii wiedza musi być przekazywana znacznie szybciej, łatwiej i przyjemniej. Nasze produkty sprawdzą się jednak nie tylko w przestrzeniach szkolnych, ale także w salach konferencyjnych oraz podczas spotkań biznesowych – ich wielozadaniowość ułatwia fakt, że wiele modeli to przenośne tablice interaktywne. Proponujemy tablice wyłącznie cenionych marek, m.in. Qomo, Interwrite, Myboard, Avtek, Newline, Turning Technologies, Iboard, Promethean, Smart Board, Iqboard, Esprit 2x3. Nasze tablice interaktywne oferujemy w atrakcyjnych cenach – jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo wśród nich produkty, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.

Tablice interaktywne 

Podkategorie

 • AVtek
  Tablice dotykowe pracujące w technologi optycznej o bardzo dużej precyzji odczytu. Produkt Avtek szcególnie polecany jest ze względu na dodawane do zestawu oprogramowanie RM EasyTech z licencją na 5 komuterów.
 • Dotykowe
  Tablice interaktywne dotykowe obsługiwane są za pomocą palca lub wskaźnika. Technologia pozycjonowana w podczerwieni lub technologia optyczna.
 • Elektromagnetyczne
  Tablice interaktywne elektromagnetyczne to rodzaj tablic obsługiwanych za pomocą specjalnego pisaka cechująca się wysoką precyzją obsługi.
 • Esprit 2x3
  Tablice interaktywne marki Esprit to seria tablic dedykowanych dla sektora edukacyjnego polskiego producenta firmy 2x3 s.a. W przeciągu 4 lat pojawiły się modele na podczerwień Esprit PLUS, Esprit MT oraz optyczne Esprit DT. Wyróżniają się ceramiczną powierzchnia roboczą oraz ciekawym wzornictwem. W komplecie nie zabrakło oczywiście oprogramowania do przeprowadzania interaktywnych lekcji czy tez prezentacji.
 • iBoard ( Interactive )
  Rozwiązania firmy Interactive cechuje się interfejsem HID oraz porcelanową powierzchnią w topowych modelach.
 • Interwrite
  Tablice firmy Interwrite cechują się wysoką jakością wykonania oraz zawartym w zestawie oprogramowaniem Zrób To Sam - pomocnik nauczyciela. Teraz w nowych niższych cenach.
 • MyBoard
  Tablice MyBoard seria Silver i Black to wyjątkowe urządzenia obsługiwane za pomocą dotyku palca dzięki zastosowaniu technologii podczerwieni. 10 punktowy dotyk zapewnia precyzyjną pracę. Dodatkowo tablice MyBaord posiadają funkcję obsługi gestów tzw. multitouch.
 • Newline Truboard
  Interaktywne tablice dotykowe z nowej serii Newline Truboard
 • Przystawki interaktywne
  Tańsza alternatywa do tablic interaktywnych to przystawki lub inaczej moduły interaktywne. Potrafią zamienić każdą powierzchnię w interaktywne środowisko pracy.
 • Qomo
  Tablice interaktywne Qomo to jedne z najpopularniejszych modeli tablic tego typu w Polsce. Chwalone i polecane ze względu na intuicyjną obsługę samego urządzenia jak i oprogramowania. Dodatkowo oferują powierzchnię do wykorzystania jako tablica suchościeralna i magnetyczna. Na dodatkową uwagę przekonuję fakt, iż tablice Qomo posiadają możliwość przedłużenia gwarancji z 36 do 60 miesięcy co dodatkowo potwierdza wysoką jakość tych produktów.
 • Smart Board
  Topowa marka kanadyjskiego producenta. Smarta nie potrzeba nikomu przedstawiać. Produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz bogatym oprogramowaniem Smart Notebook.
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 30 elementów

Kategorie

Promocje