Tablice kopiujące

Tablice kopiujące 

Korzystanie z tablic interaktywnych to norma w przypadku wielu firm oraz instytucji. Jednak zwykły flipchart ma jedną wadę - nie jest na nim możliwe utrwalenie zapisów. Bardzo często może to się okazać uciążliwe, zwykłe zdjęcie z telefonu nie rozwiąże przeważnie problemu. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się tablica kopiująca, którą mogą Państwo zakupić również w naszym sklepie internetowym. Urządzenie to sprawdzi się na każdym wykładzie, zebraniu czy lekcji. Zapewnia ono wiele przydatnych funkcji, które w znacznym stopniu ułatwią prowadzenie spotkania.

Model samokopiujący z wyglądu przypomina standardowy flipchart, jednak to tylko pozory! Zaopatrzony jest w specjalny ekran elektroniczny, wyróżniający się bardzo dużą czułością. Dzięki temu każda naniesiona na tablicę kreska jest rejestrowana razem ze wszystkimi poczynionymi poprawkami. Flipchart kopiujący nie zajmuje wiele miejsca, można go też zawiesić na ścianie lub specjalnym stojaku. W ofercie sklepu mamy modele na stelażu, zapewniającym stabilne ułożenie konstrukcji. 

Tablice samokopiujące

Oferowana przez nas tablica samokopiująca jest bardzo łatwa w obsłudze, dlatego poradzi sobie z nią każdy! W zależności od wybranego modelu będą Państwo mogli korzystać z wielu przydatnych funkcji. Podstawowy flipchart z tej kategorii kosztuje stosunkowo niewiele, dlatego zakup nie nadszarpnie budżetu firmy. Przed przystąpieniem do pracy należy dodać urządzenia mobilne, dla których będzie widoczny podgląd. W trakcie nanoszenia informacji na ekran, na każdym telefonie czy tablecie będą one od razu widoczne. Jest to duże ułatwienie w przypadku małej sali szkoleniowej, w której widoczność jest ograniczona. 

Do zadań specjalnych najlepiej wybrać tablice kopiujące z kategorii PLUS. Model N-20W umożliwia błyskawiczne drukowanie materiału naniesionego na ekran. Urządzenie można połączyć z dowolnym komputerem za pośrednictwem sieci, jednak nie jest to konieczne! Kopie zapisują się na czytnik USB w kolorze, dlatego nie trzeba korzystać z dodatkowego laptopa czy tabletu. 

Kategorie