Tablice w systemie kolumnowym

Tablice w systemie kolumnowym 
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Tablica kolumnowa do prowadzenia lekcji

Praca nauczyciela czy wykładowcy akademickiego często opiera się na praktycznych materiałach dydaktycznych. Przekazywanie wiedzy wyłącznie drogą ustną jest przeważnie nieefektywne, uczniowie szybko się nudzą i tracą zainteresowanie tematem. Bez względu na rodzaj zajęć, przydatne będą materiały wizualne w postaci wykresów, tabel lub notatek. Jednak w tym celu należy zainwestować w specjalną tablicę, przeznaczoną do tego typu zadań. W naszym sklepie internetowym mogą Państwo znaleźć wiele interesujących produktów, z których na szczególną uwagę zasługują modele kolumnowe.

Każdy z nas z pewnością kojarzy tablice tego typu. Z pozoru wyglądają one zwyczajnie, jednak zamiast jednej powierzchni do zapisywania mają aż dwie. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu kolumnowego możliwe jest kontynuowanie notatki bez konieczności ścierania początkowych zdań. Jest to szczególnie przydatna cecha w przypadku skomplikowanych równań matematycznych, fizycznych czy chemicznych. 

Oferowana przez nas tablica kolumnowa została wykonana z dobrej jakości aluminium. Materiał ten wyróżnia się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, mimo to jest niezwykle lekki. Jest to ważna cecha w przypadku modeli z systemem przesuwnym ręcznie. Na wierzchu natomiast wykorzystano powłokę ceramiczną, którą można zapisywać kredą lub specjalnymi mazakami suchościeralnymi. Dodatkowo powierzchnia jest namagnetyzowana, co ułatwia korzystanie z dodatkowych akcesoriów w trakcie wykładu. 

W asortymencie oferujemy modele z systemem kolumnowym w wersji manualnej. Każdy z nich zaopatrzony jest w dwie niezależne tablice ułożone jedna pod drugą. Zostały one zamontowane na specjalnych stelażach, umożliwiających błyskawiczną zmianę pozycji, a także skuteczną blokadę. Produkt proponujemy w kilku rozmiarach, dlatego bez problemu dopasują Państwo zakup do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy też do sprawdzenia naszych pozostałych akcesoriów. Oferujemy mazaki, płyny do czyszczenia, magnesy i wiele innych. 

Kategorie