Gabloty wewnętrzne

Szukasz sposobu na czytelne wyeksponowanie ważnych wiadomości kierowanych do większej grupy osób? Postaw na solidne tablice ogłoszeniowe o dowolnym wymiarze, które znajdziesz w tej kategorii. To zamykane, aluminiowe gabloty wewnętrzne przeznaczone dla placówek oświatowych, obiektów użyteczności publicznej, biurowców i gabinetów lekarskich oraz budynków wielorodzinnych i urzędów. Wszędzie tam liczy się jasny przekaz informacyjny i ochrona prezentowanych danych przed aktami wandalizmu czy dewastacją. Na te potrzeby odpowiadają gabloty ogłoszeniowe z naszej oferty. Sprawdź, które wybrać i zamów już dziś!

Gabloty wewnętrzne 
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Wewnętrzne gabloty i tablice aluminiowe – bogaty wybór produktów

W tej kategorii prezentujemy gabloty informacyjne i ogłoszeniowe:

  • korkowe – to klasyczne modele, do których przypina się drukowane ogłoszenia przy pomocy pinezek,
  • suchościeralne – służą do zapisywania informacji specjalnym pisakiem – wykonane notatki bardzo łatwo można zetrzeć i wprowadzić zmiany lub umieścić nowe wiadomości,
  • magnetyczne – tablice aluminiowe o takich właściwościach pozwalają mocować kartki, grafiki i zdjęcia przy użyciu magnesów,
  • tekstylne – współpracują z pinezkami i rzepami, a ich niewątpliwym walorem jest możliwość zakupu w kilku wariantach kolorystycznych: szarym, niebieskim, czerwonym, zielonym i bordowym.

Wybierając tablicę ogłoszeniową z naszej oferty, otrzymujesz kompletny zestaw zawierający solidną ramę, tył gabloty wzmocniony blachą ocynkowaną i drzwi przesuwne lub otwierane – w niektórych modelach zamykane na kluczyk.

Wybierz gabloty ogłoszeniowe i tablice informacyjne z naszej oferty

Zapewniamy bogaty wybór gablot ogłoszeniowych i tablic informacyjnych – z powodzeniem wykorzystasz je w każdym budynku, w którym potrzebne jest czytelne wyeksponowanie ważnych wiadomości. Oferujemy modele jednoczęściowe i dwuczęściowe dostępne w dowolnym wymiarze. Ich powierzchnia jest zabezpieczone przed uszkodzeniem mechanicznym, łatwa do utrzymania w czystości oraz niepodatna na działanie wilgoci. Dzięki temu posłużą przez długi czas i będą inwestycją na lata. Wybierz produkty dla siebie i zamów je w naszym sklepie!

Kategorie