Gabloty i tablice informacyjne zewnętrzne

W dzisiejszych czasach przekazywanie ważnych informacji jest bardzo ułatwione, dzięki portalom społecznościowym czy komunikacji mailowej. Jednak tego typu media nie zawsze się sprawdzają. Dotyczy to szczególnie sytuacji, kiedy nie mają Państwo dostępu do danych kontaktowych wszystkich zainteresowanych osób. Dlatego warto zainteresować się gablotą zewnętrzną, na której można eksponować dowolne treści w formie papierowej. Produkt oferujemy w wielu odsłonach, dlatego łatwiej dopasować zakup do indywidualnych potrzeb.

Gabloty i tablice informacyjne zewnętrzne 
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Wodoszczelne gabloty i tablice informacyjne

Zamykana gablota informacyjna zewnętrzna to znacznie lepsze rozwiązanie niż korzystanie ze zwykłej tablicy. Dzięki solidnemu zabezpieczeniu nie ma możliwości, aby ktoś niepowołany usunął zawieszoną notatkę. Każdy model chroniony jest zamkiem na klucz. Do produkcji wykorzystano wysokiej klasy szkło hartowane, które w razie rozbicia rozsypuje się na drobne kawałki. Stelaż wykonano z aluminium, które jest niezwykle lekkie, a jednocześnie odporne na uszkodzenia i wahania temperatur. Jest to szczególnie istotne w przypadku zewnętrznego wykorzystania tablicy. 

Kupując gabloty informacyjne w naszym sklepie, mają Państwo możliwość wyboru poszczególnych parametrów. Przede wszystkim należy określić rozmiar tablicy z kilku dostępnych opcji. Następnie trzeba wybrać, jaki rodzaj powierzchni zostanie wykorzystany wewnątrz. Do dyspozycji mają Państwo wariant tekstylny w wielu wersjach kolorystycznych oraz korkowy. Obie opcje umożliwiają mocowanie kartek z pomocą pinezek. Na uwagę zasługuje także tło suchościeralne, na którym można sporządzać notatki, używając odpowiednich mazaków. 

Oferowane przez nas zewnętrzne gabloty informacyjne są powszechnie wykorzystywane w placówkach edukacyjnych, np. do wywieszania planów lekcji. Sprawdzą się również w każdym bloku do przekazywania komunikatów lokatorom od zarządu wspólnoty. Tablica zewnętrzna to też doskonałe rozwiązanie w każdej firmie zatrudniającej więcej osób. Za szybą można umieszczać notki od pracodawcy, regulamin korzystania z przestrzeni wspólnych czy nawet kartki z wakacji od współpracowników. Sprawdź, jak praktyczne mogą być gabloty zewnętrzne.

Kategorie