Projektory

Nasza firma posiada bardzo szeroką gamę projektorów projekcyjnych. Projektory czyli inaczej rzutniki projekcyjne są to przyrządy, których zadaniem jest wyświetlanie różngo typu obrazu na ekranie projekcyjnym. W naszym sklepie znajdą Państwo m. in. projektory bezlampowe, krótkoogniskowe, interaktywne, multimedialne dedykowane dla edukacji i biznesu. Oferujemy projektory renomowanych firm takich jak CASIO, Vivitek, Sanyo, Panasonic, Epson, Sony, Benq i wiele innych.

Projektory 

Podkategorie

 • Akcesoria do projektorów

  W tej kategorii znajdą Państwo wysokiej jakości akcesoria do różnego rodzaju projektorów.

 • bezlampowe Laser i Led

  CASIO GREEN SLIM – pierwsze na świecie projektory ze źródłem światła LED & Laser Rewolucyjne projektory Laser&LED wyposażone są w bezrtęciowe, hybrydowe źródło światła składające się z diod LED i lasera, dzięki czemu żywotność lampy to aż 20 tys. godzin (ponad 15 lat przy pracy 6 h dziennie)!

 • biznes i edukacja

  Serie projektorów do zastosowań biznesowych, edukacyjnych. Małe wymiary i waga pozwolę na bezproblemowe przemiesczanie się. Wysokie parametry projektorów standardowych umożliwiają projekcje nawet w bardzo jasnych pomiesczeniach.

 • Kino domowe

  Projektory multimedialne do wykorzystania przy projekcji wysokiej jakości i rozdzielczości filmów. Dla rzutników z tej serii uzyskanie jakości Full HD nie będzie stanowiło problemu. Dodatkowo nie które modele wzbogacone w funkcję 3D pozwolą nam stworzyć trójwymiarową salę kinową.

 • krótkoogniskowe (polecane do tablic interaktywnych)
  Seria projektorów cechująca się wyświetlaniem obrazu z bardzo małej odległości likwidując tym samym tzw. efekt cienia. Główne zastosowanie przy tablicach interaktywnych.
 • Obiektywy
  Wysokiej jakości obiektywy do projektorów marki Panasonic.
 • Projektory instalacyjne
  Projektory instalacyjne dedykowane do użytku profesjonalnego. Wykorzystywane między innymi do projekcji w salach kinowych, wykładowych, szkoleniowych. Dzięki zaawansowanej wymiennej optyce projektory te potrafią wyświetlić obraz o dużych rozmiarach przy zachowaniu bardzo dobrej jakości obrazu. Stanowią idealne rozwiązanie do instalacji stałych.
 • Projektory interaktywne
  Przedsatwiamy projektory z funkcją interaktywną w zestawie ze specjalnym modółem i pisakiem. Projektor ten zamienia nam prawie każdą powierzchnię w tablicę multimedialną. W zestawie znajduję się oprogramowanie do pisania i edytowania.
 • Projektory PICO
  Projektory Pico są to małe mobilne urządzenia do wieczornych seansów filmowych czy też do projekcji na spotkaniach biznesowych. Rozmiary mieszczące się w dłoni dają niespotykaną dotąd mobilność. Teraz możesz mieć projektor zawsze przy sobie.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 60 elementów

Kategorie

Promocje