Monitory interaktywne / Ekrany multimedialne

Połączenie tablic interaktywnych oraz tradycyjnych monitorów? Dziś to możliwe! Dzięki naszej ofercie monitorów interaktywnych nowoczesne technologie zawojują przestrzenie szkół, sal konferencyjnych, biur etc.

Monitory interaktywne / Ekrany multimedialne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów

Monitory interaktywne dla szkół

Monitory interaktywne dla szkół stanowią pomoc edukacyjną, którą trudno przecenić. Ich prostota działania, łatwa obsługa sprawiają, że przygotowanie wykładu bądź lekcji stanie się przyjemnością. Znakomite parametry naszych produktów spowodują zaś, że w czasie prezentacji nic nie zakłóci ich działania. Urządzenia te doskonale sprawdzą się również w czasie wywiadówek i większych szkolnych wydarzeń, pełniąc funkcję tablic ogłoszeniowych. W czasie codziennych, szkolnych dni monitory można używać jako telewizor do emisji szkolnego biuletynu czy radia.

Monitory interaktywne Avtek, Promethean i Newline - telewizory dotykowe

Zgromadzone w naszym asortymencie ekrany interaktywne charakteryzują się wysokimi parametrami oraz korzystną ceną. Wśród nich szczególnie cenione przez Klientów są monitory interaktywne Avtek, Promethean i Newline z energooszczędnymi matrycami przemysłowymi, wysokiej rozdzielczości 4K, dzięki której wyświetlany na nich obraz jest zawsze wyraźny i czysty. Co więcej, nasze produkty cechują się wyjątkową odpornością na uderzenia, co w szkolnych realiach jest niezwykle istotne. Dodatkowo, niektóre modele posiadają specjalne miejsce do zamontowania mini komputerów tzw. slot OPS. Z pewnością w naszej ofercie znajdą Państwo monitory interaktywne, które spełnią wszystkie Wasze oczekiwania. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej szczegółów na temat cen monitorów interaktywnych – zachęcamy do kontaktu!

Monitory interaktywne - montaż ekranów multimedialnych, szkolenie, prezentacja. Poznań, wielkopolska, Polska.

Oprócz sprzedaży specjalizujemy się również w montażu monitorów interaktywnych. Montujemy na stałe przy pomocy uchwytów ściennych w wybranych przez klienta miejscach lub montujemy na statywach lub stojakach mobilnych. Jeżeli mają państwo wątpliwości przed zakupem lub są zaciekawieni działaniem nowoczesnych rozwiązań jakimi są monitory interaktywne jesteśmy w stanie zademonstrować działanie monitorów interaktywnych na miejscu u klienta. Głównymi obszarami gdzie możemy dla państwa zamontować monitory interaktywne i przeszkolić z ich obsługi to Poznań, wielkopolska i cała Polska.

Kategorie

Filtr produktów

Żywotność matrycy v