Roboty interaktywne

Jak zachęcić uczniów do nauki programowania oraz automatyki? Pomocą służą roboty interaktywne. Nowoczesne urządzenia są sposobem na rozwijanie kompetencji, kreatywności, ale też dostarczają najmłodszym mnóstwo zabawy. Modele, jakie oferuje nasz sklep internetowy, mogą być dostosowane m.in. do wieku dzieci. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi zestawami.

Roboty interaktywne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Roboty interaktywne o różnym zaawansowaniu

Proponowane automaty uatrakcyjniają zajęcia lekcyjne, jak i również pomagają w domowej nauce. Są propozycją dla uczniów od 6 do 18 roku życia. Roboty interaktywne składają się z wielu elementów. Mechanizmy mogą więc być dobrowolnie zmieniane wraz z poziomem przyswajanej wiedzy m.in. z zakresu inżynierii, technologii, programowania i matematyki. Pozwalają wykonywać zadania o zróżnicowanym stopniu zaawansowania.

Praca z zestawami edukacyjnymi to rozwój umiejętności analitycznych, ale też pracy zespołowej. Angażuje także uczniów do uczestnictwa w zdrowej rywalizacji. Zaawansowane startery dają możliwość udziału w konkursach polegających na stworzeniu najlepszej zdalnie sterowanej zabawki.

Zestawy z zapasowymi częściami

Które pakiety będą odpowiednie dla uczniów w danym wieku? Jeśli mają Państwo wątpliwości, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze najlepszych robotów interaktywnych. Oprócz kompletnych zestawów proponujemy też pojedyncze zapasowe komponenty. Rozszerzają możliwości podczas tworzenia dowolnych automatów. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Kategorie