Klocki elektroniczne

Klocki to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci, a także świetna rozrywka dla dorosłych. Zamiast sięgać po tradycyjne rozwiązania, warto sprawdzić, czym są interaktywne akcesoria elektroniczne. Oferta naszego sklepu internetowego skierowana jest zarówno do rodziców, jak i szkół czy uczelni prowadzących edukację obejmującą naukę kreatywności, tworzenia prototypów czy wymyślania wynalazków. Zachęcamy do zapoznania się z zawartością poszczególnych kompletów i zakupu w konkurencyjnych cenach.

Klocki elektroniczne  
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Klocki elektroniczne – co to takiego?

Oferowane klocki elektroniczne to wyposażenie stosowane w nowoczesnych technikach nauczania wykorzystujących matematykę, innowacyjne technologie, inżynierię, sztukę i elektronikę do pobudzenia w uczniach i studentach kreatywności. Jej celem jest aktywizacja odkrywczego myślenia oraz zmysłu wytrwałości, zaradności i krytycznego myślenia poprzez doświadczanie. Każdy zestaw zawiera rozmaite elementy, takie jak materiały edukacyjne, skrypty lekcji i komponenty konstrukcyjne – adaptery, guziki, suwaki, czujniki, klucze, paski, przewody, zasilacze, płyty montażowe i wiele więcej. Za największy atut klocków należy uznać ich wszechstronność i możliwość wielokrotnego wykorzystania, ponieważ pozwalają na niczym nieograniczone tworzenie i testowanie nowych koncepcji.

Forma zabawy i nauki dla każdego

Sposób wykonania i wykończenia klocków elektronicznych decyduje o wyjątkowej przystępności oferowanych zestawów. Tego rodzaju akcesoria przypadają do gustu profesjonalnym twórcom prototypów i pasjonatom programowania, a jednocześnie umożliwiają naukę majsterkowiczom nowicjuszom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z elektronicznymi układami. Klocki  dostępne w sprzedaży w bardzo wielu ciekawych wariantach to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na stymulację rozwoju, naukę i działanie z wykorzystaniem pozytywnie kojarzących się i w pełni bezpiecznych akcesoriów.

Kategorie