Meble szkolne

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości ławki, ławeczki przedszkolne, stoły i krzesła szkolne. Meble te są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, dlatego śmiało mogą być używane przez dzieci. Oferujemy także kolorowe szafki z szufladami i przegródkami, które ułatwiają utrzymanie porządku w klasie. Widoczny asortyment dostępny jest w korzystnych cenach i można go zamówić online. Więcej informacji udostępniamy poniżej!

Meble szkolne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 53 elementów

Meble szkolne – ergonomiczne ławki i krzesła

Kupując wyposażenie do sali edukacyjnej, należy pamiętać o wygodzie użytkowników. Uczniowie spędzają w ławkach po kilka godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu. Dlatego należy zadbać o komfortowe krzesła, które powinny wymuszać prawidłową postawę przy stołach.

Eksperci zalecają, by meble szkolne miały:

  • odpowiednio zaokrąglone ranty i krawędzie,
  • wyprofilowane i ergonomiczne siedziska,
  • oparcia dające podparcie kręgosłupowi,
  • możliwość regulacji wysokości i położenia blatu stołu lub biurka,
  • stabilne nogi w ławeczkach.

Dzięki takiemu wyposażeniu mogą Państwo zadbać o zdrowie uczniów i zapewnić im doskonałe warunki do nauki. Ważne jest, aby krzesło szkolne było dopasowane do sylwetki i wzrostu dziecka, które dzięki temu jest spokojniejsze. Co z tego wynika, lepiej skupia się na lekcji i szybciej zdobywa nową wiedzę oraz umiejętności. Warto zaufać sprawdzonym rozwiązaniom!

Ławki, ławeczki i stoły szkolne – miejsce do pracy dla ucznia

Przed złożeniem zamówienia radzimy zastanowić się nad tym, dla jakiej grupy wiekowej użytkowników mają być meble. Ma to szczególne znaczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o ławki szkolne, których wielkość musi korelować ze wzrostem uczniów. Dobrym rozwiązaniem, które sprawdza się w wielu placówkach, jest regulacja wysokości stelaża. Funkcja ta umożliwia podniesienie blatu, tak aby dziecko mogło wygodnie na nim pisać. Cena takiego modelu zazwyczaj jest wyższa niż prostej ławeczki. Dodatkowo proponujemy Państwu wybór ławek przeznaczonych dla jednej lub dwóch osób. Co najważniejsze stoły i krzesła mają specjalne zabezpieczenia na nogach, tzw. stopki, które chronią podłogę przed zarysowaniem lub głębszym uszkodzeniem. Polecamy Państwa uwadze aktualną ofertę!

Stoły i krzesła szkolne – bezpieczne dla dzieci

Zależy nam na tym, aby sprzedawane w naszym sklepie online meble do placówek edukacyjnych były bezpieczne. Dlatego wybieramy takie stoły, ławeczki i krzesła szkolne, które są certyfikowane. Odpowiednie dokumenty poświadczają to, że producenci użyli wysokiej jakości materiałów, np. tekstyliów oraz farb, którymi pokryte są elementy konstrukcyjne. Jeśli chcą Państwo porozmawiać o zakupie z naszym doradcą, to zapraszamy do kontaktu!

Katalog mebli szkolnych 2019

ZOBACZ NOWY KATALOG MEBLI SZKOLNYCH I ZAPYTAJ O OFERTĘ

Kategorie