Krzesła szkolne

Z myślą o wygodzie uczniów w trakcie nauki przygotowaliśmy szeroki wybór krzeseł do szkoły. Powstały one z myślą o placówkach opiekuńczo-wychowawczych i edukacyjnych. W ofercie online są modele z siedziskami i oparciami drewnianymi oraz tapicerowanymi. Całości dopełniają wytrzymałe metalowe stelaże, które są odpowiednio wyprofilowane. Dzięki temu meble szkolne mają ergonomiczne kształty, które wyraźnie poprawiają komfort ich użytkowania.

Krzesła szkolne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Na co warto zwrócić uwagę, zamawiając krzesła do szkoły?

W szkołach i innych placówkach edukacyjnych należy zadbać o właściwe podparcie kręgosłupa oraz ułożenie nóg uczniów. Warto pamiętać, że krzesła do szkoły są przeznaczone dla młodych osób, które intensywnie rosną. Odpowiednie rozwiązania zapewniają komfort nawet po 45 minutach siedzenia w ławce. Cena produktów jest widoczna po zalogowaniu na koncie w sklepie online.

Kolejnym aspektem, na który chcemy zwrócić uwagę, jest konstrukcja krzesła szkolnego. Chodzi tu z jednej strony o estetyczny wygląd, a z drugiej o trwałość na lata. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, producenci zaprojektowali specjalne linie metalowych stelaży. Niektóre z nich są regulowane, to znaczy, że można dopasować wysokość siedziska i oparcia do wzrostu ucznia. Wszystkie profile są pokrywane kolorową farbą proszkową. Taka powłoka wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Ile kosztuje krzesło szkolne?

Odpowiedź na pytanie uzależniona jest w dużym stopniu od tego, z jakiego materiału został wykonany dany model. Niektóre drewniane krzesła szkolne mogą mieć wyższą cenę niż tapicerowane. Z czego to wynika? Otóż siedzisko i oparcie może być wykonane z wysokiej jakości sklejki bukowej. Ma ona odpowiedni profil, który dopasowany jest sylwetki dziecka. Z tego względu są polecane dla placówek edukacyjnych, których pracownicy chcą zadbać o zdrowie swoich podopiecznych. Warto również wybrać regulowane stelaże, czyli takie które „rosną” wraz z użytkownikiem. Aby ochronić podłogę przed uszkodzeniem, nogi mebli są wyposażane w specjalne nakładki i tzw. stopki.

Jeśli zainteresował Państwa nasz asortyment, to zapraszamy do kontaktu i składania zamówień online.

Kategorie