Stoły szkolne

Jak poprawić komfort dzieci w szkole i ułatwić im zdobywanie wiedzy? Zdaniem ekspertów na efektywność uczenia mają wpływ warunki, w których odbywa się edukacja. Dlatego sale powinny być wyposażone m.in. w ergonomiczne stoły szkolne. Meble te powinny być dopasowane do wzrostu ucznia oraz gwarantować mu bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdą Państwo stoliki uczniowskie w dobrej cenie. Zapraszamy na zakupy!

Stoły szkolne 
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Wysokiej jakości stoliki szkolne – zamówienie z dostawą

W naszym sklepie stawiamy na wysoką jakość mebli uczniowskich i obsługi nabywców. Wśród tych ostatnich są różne placówki edukacyjne – szkoły prywatne i publiczne oraz przedszkola. Realizujemy ich zamówienia na stoliki szkolne z dbałością o terminową i bezpieczną dostawę. Zależy nam na Państwa satysfakcji i opiniach, które pomagają nam w rozwoju oferty. Jednym z jej elementów jest kompetentne wsparcie doradców handlowych. Są to doświadczeni i kompetentni ludzie, którzy wspierają kontrahentów w czasie zakupu stołów do klasy.

Stoliki uczniowskie, które powstały w trosce o wygodę pracy dziecka

Jako doświadczony partner biznesowy współpracujemy ze sprawdzonymi producentami mebli dla szkół. Są one zaprojektowane z myślą o bezpiecznym i trwałym użytkowaniu przez dzieci.

W praktyce oznacza to, że każdy stolik uczniowski musi zapewniać:

  • komfort użytkowania – czyli odpowiednią przestrzeń do nauki, którą można łatwo utrzymać w czystości,
  • należytą ochronę zdrowia dzieci, której przejawem jest zaokrąglenie rantów i narożników blatu,
  • solidność konstrukcji stołów szkolnych, które z założenia przeznaczone są do pracy dla kilku pokoleń.

Staramy się podążać za Państwa potrzebami, stąd w ofercie są dostępne stoliki uczniowskie z regulowaną wysokością blatu. Pozwala to na elastyczne dopasowanie ławki do wzrostu ucznia. Dodatkowym ułatwieniem w aranżacji sal jest możliwość wyboru stołu szkolnego dla jednej lub dwóch osób. Ich cena uzależniona jest od dodatkowych funkcji i elementów, np. haczyków na plecaki. O szczegółowe specyfikacje można pytać doradców telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Zachęcamy do kontaktu!

Kategorie