Wizualizery

Kamery dokumentowe pozwalają przedstawiać treści w sposób atrakcyjny dla uczniów. Są również udogodnieniem dla osoby prowadzącej prezentację, ponieważ może ona skupić się na interakcji, utrzymując lepszy kontakt z uczestnikami zajęć. Rzutniki cyfrowe na ścianę lub wizualizery to także ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, ograniczające zużycie papieru w celu wydruku materiałów dydaktycznych. Ich użytkowanie niesie ze sobą znacznie więcej korzyści. Zachęcamy do skorzystania z wszystkich udogodnień. Można wybierać spośród różnych urządzeń dostępnych w asortymencie naszego sklepu. 

Wizualizery 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 14 elementów

Wybierz wizualizer w naszym sklepie

Czym jest kamera dokumentowa? Wizualizer to następca rzutnika cyfrowego na ścianę dający o wiele większe możliwości. Jest to proste w użyciu urządzenie, które umożliwia pokazywanie dowolnych przedmiotów lub dokumentów w powiększeniu, wykorzystując w tym celu projektor, monitor lub telewizor. Dzięki kamerze dokumentowej możemy pokazać na ekranie np. strony książek, prace domowe uczniów, trójwymiarowe obiekty (globus, akcesoria dydaktyczne), slajdy czy zdjęcia. Sprzęt można również połączyć z mikroskopem, co pozwala całej klasie obejrzeć powiększony obraz bez wstawania z miejsc. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na: rozdzielczość (aby obraz był wyraźny nawet przy dużych powiększeniach), rodzaj zastosowanego oświetlenia, obszar skanowania dokumentu czy rodzaj głowicy. A Ty co wybierzesz? Rzutnik cyfrowy na ścianę czy jego następcę?

Przenośne i stacjonarne wizualizery

Szeroki wybór oferowanych urządzeń pozwala znaleźć modele odpowiadające na potrzeby placówek oświatowych, jak i również ośrodków konferencyjnych. W zależności od zastosowania wizualizerów umożliwiamy zakup sprzętów różniących się od siebie najważniejszymi parametrami.

W przypadku częstego przenoszenia z miejsca na miejsce, m.in. pomiędzy salami edukacyjnymi, polecamy przenośne warianty o mniejszych wymiarach. A jeśli prezentacje odbywają się w przystosowanym do projekcji pomieszczeniu, warto zdecydować się na bardziej rozbudowany, stacjonarny odpowiednik.

Już teraz zapraszamy do wyboru odpowiednich wizualizerów i rzutników cyfrowych na ścianę spośród naszych propozycji.

Kategorie