Wizualizery

Wizualizer to następca rzutnika pisma dający o wiele większe możliwości. Jest to proste w użyciu urządzenie, które umożliwia pokazywanie dowolnych przedmiotów lub dokumentów w powiększeniu, wykorzystując w tym celu projektor, monitor lub telewizor. Dzięki kamerze dokumentowej możemy pokazać na ekranie np. strony książek, prace domowe uczniów, trójwymiarowe obiekty (globus, akcesoria dydaktyczne), slajdy czy zdjęcia. Wizualizer można również połączyć z mikroskopem, co pozwala całej klasie obejrzeć powiększony obraz bez wstawania z miejsc. Przy zakupie wizualizera warto zwrócić uwagę na: rozdzielczość (aby obraz był wyraźny nawet przy dużych powiększeniach), rodzaj zastosowanego oświetlenia, obszar skanowania dokumentu czy rodzaj głowicy.

Wizualizery 

Podkategorie

  • Rzutniki
    Rzutniki to nieskomplikowane urządzenia do wyświetlania obrazu lub tekstu. Urządzenie za pomocą wbudowanej lampy i szkła powiększającego rzuca obraz z przezroczystej foli na ścianę, tablicę lub ekran.
  • wizualizery przenośne
    Urządzenia przenośne do wyświetlania obrazu za pomocą kamerki umieszczonej na regulowanym ramieniu. Posiadają wbudowane oświetlenie oraz automatyczną regulację ostrości obrazu. Dzięki wielu złączą wizualizer możemy podłączyć pod projektor, telewizor, laptopa, monitor komputerowy. W naszym sklepie posiadamy wizualizery takich marek jak Aver, Lumens, 2x3, Polyvision, Samsung, Qomo.
  • wizualizery stacjonarne
    Wizaulizery stacjonarne to urządzenia do zastosowań profesjonalnych gdzie obraz musi zostać przesłany w sposób bardzo szczegułowy w jak najlepszej jakości obrazu. Wizualizery Lumens i Aver to wysokiej klasy urządzenia wyposażone w specjalną podświetlarkę oraz kamerę cyfrową z dużym zoomem optycznym.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Kategorie

Promocje