Projektory / rzutniki krótkoogniskowe (polecane do tablic interaktywnych)

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia nowoczesnej sali lekcyjnej, wykładowej czy konferencyjnej jest projektor. Dzięki niemu można wyświetlić film, prezentację, jak i inne materiały, w tym dydaktyczne, rozrywkowe lub informacyjne. W naszym sklepie dostępne są różne warianty tego typu urządzeń. Wśród nich są modele krótkoogniskowe, cieszące się dużą popularnością ze względu na swoją funkcjonalność.

Takie projektory, oprócz tego, że używa się ich w placówkach oświatowych i przedsiębiorstwach, idealnie nadają się do zastosowań domowych. Model krótkoogniskowy cechuje krótki rzut, dzięki czemu może być instalowany bardzo blisko powierzchni, na której wyświetla obraz. Należy jednak pamiętać, że w tym przypadku ekran musi być wyjątkowo równy.

Projektory / rzutniki krótkoogniskowe (polecane do tablic interaktywnych) 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Znakomity sprzęt do niewielkich pomieszczeń

Wspomniany krótki rzut to podstawowy atut tego rozwiązania. Projektory krótoogniskowe znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona. Dzięki temu, że urządzenie może być zainstalowane tuż przy powierzchni wyświetlania, wykładowca czy osoba prezentująca nie musi się zmagać z oślepiającym światłem, padającym z rzutnika. Z drugiej strony projektor krótkoogniskowy da się zamontować zarówno na suficie, jak i na ścianie, na której również wisi ekran. To oznacza, że nie zajmuje dodatkowego miejsca, a ponadto – nie zagraża mu strącenie, a przez to uszkodzenie, co w przypadku sprzętu stojącego np. na szkolnej ławce stanowi duże ryzyko.

Krótkoogniskowy projektor/rzutnik do Twojego domu!

Dostępne na tej stronie produkty to propozycje najlepszych producentów, takich jak Epson, Benq, Nec, Canon czy Vivitek. Niektóre z nich zostały wyposażone w dedykowane uchwyty, co znacznie ułatwia montaż. Prezentowane akcesoria to także znakomite rozwiązanie do tablicy interaktywnej. Wraz z takim urządzeniem, projektor krótkoogniskowy tworzy nowoczesne narzędzie dydaktyczne, dostosowane do potrzeb współczesnego szkolnictwa, zarówno na poziomie podstawowym, średnim, jak i wyższym.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym katalogiem produktów. Proponowane projektory krótkoogniskowe gwarantują najwyższą jakość wyświetlanego obrazu. Jednocześnie oferowane są w atrakcyjnie niskich cenach. Rzutnik krótkoogniskowy także.

Kategorie