Stojaki do monitorów interaktywnych

Statywy do ekranów multimedialnych to przydatne akcesoria do umieszczania sprzętu na preferowanej wysokości. Zwiększają tym samym możliwości instalacyjne urządzeń w salach dydaktycznych lub konferencyjnych. Poszczególne modele stojaków pozwalają zamontować monitory interaktywne o różnej wadze i wymiarach. Te, które znajdują się w naszym asortymencie, są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się też w roli stołów.  Zachęcamy do poznania wszystkich dostępnych wariantów.

Stojaki do monitorów interaktywnych 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Zróżnicowany wybór stojaków do monitorów

Proponujemy szereg modeli o zróżnicowanym zakresie wysokości montażu. Użytkowany ekran znajdzie się w dowolnej pozycji, która zapewni dobrą widoczność wyświetlanych treści. Stojaki do monitorów interaktywnych są wyposażone w kółka ułatwiające przenoszenie statywów z miejsca na miejsca. Mogą być kompatybilne z wieloma wyświetlaczami, m.in. Avtek TouchScreen, znajdującymi się w ofercie naszego sklepu. Rekomendujemy ich wybór w zestawie.

Stojaki do monitorów interaktywnych i zalety ich użytkowania

Jakie korzyści niesie ze sobą inwestycja w statywy? Stojaki do monitorów interaktywnych zapewniają m.in. bezpieczeństwo ekranów. Ich umieszczenie na odpowiedniej wysokości ogranicza ryzyko przypadkowych uszkodzeń. Mogą zostać ustawione w pozycji wygodnej dla oczu. Akcesoria są też pomocne w organizacji okablowania. Same wyświetlacze zbierają zaś mniejszą ilość kurzu.

Już teraz zapraszamy do wyboru stabilizatorów, które zabezpieczą sprzęt, a także poprawią komfort prowadzenia prezentacji.

Kategorie