Podłogi i ścianki interaktywne dla dzieci i dorosłych

Szukasz atrakcji dla dzieci i dorosłych, które odmienią Twój obiekt lub placówkę edukacyjną i sprawią, że wizyta w nich będzie prawdziwie nowym doświadczeniem? Jeśli potrzebne Ci urozmaicenie zajęć lekcyjnych, świetnie trafiłeś! W tej kategorii znajdziesz nowoczesne urządzenia multimedialne – wśród nich znajdują się podłoga i ściana interaktywna dla dzieci, a także quizy edukacyjne dla młodzieży i dorosłych! Sprawdź wszystkie konstrukcje z naszego asortymentu i wybierz odpowiednią dla siebie.

Podłogi i ścianki interaktywne dla dzieci i dorosłych 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Podłoga interaktywna multimedialna – zestaw gier, które bawią i uczą

Oferowana w tej kategorii niezwykła podłoga interaktywna multimedialna działa niczym magiczny dywan – reaguje na ruch dzieci i wyświetla atrakcyjne grafiki oraz wytwarza dźwięk. Oddziałuje zatem na wiele zmysłów, a to sprawia, że przykuwa uwagę i motywuje do udziału w zabawie. Ekran gry jest czytelny, a reguły jasne, aby nawet najmłodsi użytkownicy poradzili sobie z rozgrywką. Do wyboru masz nawet kilkaset przeróżnych aplikacji, które nie tylko bawią i zajmują czas – mają też walory edukacyjne, pomagają poznawać świat i poszerzać wiedzę w atrakcyjny i przyjemny sposób.

Ciekawym pomysłem jest podłoga interaktywna do domu – taka pomoc dydaktyczna jest nowym doświadczeniem i wspiera rozwój malucha, motywuje go do aktywności i pomaga zadbać o sferę motoryczną, koordynację ruchową, spostrzegawczość i koncentrację. Dodatkowo quizy edukacyjne pozwalają na urozmaicenie zajęć lekcyjnych w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz innych miejscach organizujących warsztaty dla dzieci.

Interaktywna ściana – alternatywa dla magicznej podłogi

Inną propozycją jest równie niezwykła, magiczna ściana interaktywna – działa podobnie do podłogi, z tą różnicą, że obraz nie wyświetla się na podłożu, tylko na specjalnym projektorze. To bezpieczna konstrukcja, którą można przenosić – jest łatwa w transporcie i ustawisz ją w dowolnym miejscu, dlatego sprawdzi się podczas warsztatów i eventów wyjazdowych. Zapoznaj się ze szczegółowymi parametrami oferowanych produktów i zamów je już dziś!

Kategorie