Monitory interaktywne 65" cali

Szukasz wysokiej jakości urządzeń stworzonych z myślą o placówkach edukacyjnych i salach konferencyjnych? Doskonale trafiłeś – w tej kategorii znajdziesz interaktywne monitory multimedialne 65 cali. To idealne rozwiązanie, które wykorzystasz podczas zajęć lekcyjnych, wykładów na uczelniach oraz spotkań biznesowych. Sprawdź parametry oferowanych produktów i wybierz odpowiedni wariant dla siebie!

Monitory interaktywne 65" cali 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

Monitor multimedialny 65 cali – jakie właściwości wziąć pod uwagę przy zakupie?

W tej kategorii udostępniamy produkty renomowanych marek – znajdziesz tu monitor multimedialny 65 cali Avtek, iiyama, Optoma, Newline, Samsung, LG czy Vivitek. To marki słynące z tworzenia wysokiej jakości sprzętu elektronicznego i korzystające z najnowszych rozwiązań technologicznych. Interaktywny ekran dotykowy idealnie sprawdzi się podczas prezentacji i wykładów. Jest doskonałym narzędziem umożliwiającym atrakcyjne przekazywanie informacji i ułatwiającym przyswajanie wiedzy dzięki atrakcyjnej formie. Na uwagę zasługuje przede wszystkim krótki czas reakcji – sprawia to, że praca z urządzeniem jest intuicyjna i przebiega sprawnie.

Każdy dotykowy monitor interaktywny 65 cali ma wejścia audio mini, więc może współpracować z głośnikami zewnętrznymi lub słuchawkami. Czytelny obraz jest gwarantowany dzięki podświetleniu LED. Do sprzętu dołączany jest kompatybilny przewód zasilający. Już dziś zamów urządzenie dla siebie i zachwyć się prostotą obsługi i potencjałem, jaki drzemie w nowoczesnych narzędziach multimedialnych.

Kategorie