Monitory interaktywne 75" cali

Jak zwiększyć efektywność nauki w szkole lub szkoleń dla pracowników? Zdaniem ekspertów pomocne mogą być tak zwane urządzenia interaktywne, które służą do edukacji zdalnej i stacjonarnej. Ułatwiają one przekazywanie wiedzy oraz komunikację pomiędzy wieloma uczestnikami zajęć. Rozwiązanie takie wspiera nauczyciela w jego pracy i sprawia, że lekcje mogą być ciekawsze. Co najważniejsze monitor o przekątnej 75 cali z powodzeniem zastępuję analogową tablicę i rzutnik. Wyświetlacz LCD z pewnością przyda się także do firmy – można na ekranie prezentować dane oraz dzięki temu organizować interesujące konferencje.

Monitory interaktywne 75" cali 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Monitor interaktywny 75 cali – funkcjonalności i cena

W naszej ofercie online znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń wspierających naukę dzieci i osób dorosłych. Warto podkreślić, że każdy monitor interaktywny 75 cali ma:

  • wbudowany komputer OPS,
  • zestaw głośników,
  • mikrofony,
  • kamerę (4K),
  • porty komunikacyjne USB i HDMI.

Niektóre modele wyposażone są powłokę antybakteryjną, by lepiej chronić zdrowie uczestników zajęć. Ekrany mogą służyć do pisania, rysowania oraz wyświetlania treści z różnych aplikacji. Dużą zaletą jest przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Należy pamiętać, że im więcej funkcji ma wybrany monitor interaktywny 75 cali, tym jego cena może być wyższa. Przed zakupem urządzenia do firmy czy do szkoły, należy zastanowić się nad tym, czy zależy Państwu na mobilnym wariancie. Wówczas polecamy spojrzeć na zestawy ze specjalnym statywem. Zapraszamy do składania zamówień!

Kategorie