Monitory interaktywne 86" cali

Nowoczesne rozwiązania dla placówek oświatowych pozwalają prowadzić zajęcia lekcyjne w sposób atrakcyjny dla uczniów, a także wygodny dla nauczycieli. Coraz większą popularnością cieszą się m.in. monitory interaktywne. Modele o matrycy 86'' cali umożliwiają wyświetlanie najróżniejszych treści edukacyjnych. Natomiast dzięki dużemu zróżnicowaniu najważniejszych parametrów z łatwością odnajdą Państwo ekran dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia szeregu wariantów przygotowanych przez nasz sklep.

Monitory interaktywne 86" cali 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów

Monitory interaktywne 86" cali i ich najważniejsze udogodnienia

Oferowane modele umożliwiają wykorzystanie wszystkich najważniejszych funkcjonalności. Wyświetlanie prezentacji, udostępnianie widoku stron internetowych, malowanie i pisanie po ekranie – wszystko to przy zachowaniu dużej prostoty obsługi monitorów interaktywnych 86" cali. Oparte są na systemie operacyjnym Android, ale też współpracują z Windowsem. To dzięki modułom OPS bądź sposobności podłączenia laptopa i komputera stacjonarnego. Takie rozwiązanie daje dostęp do rozmaitych programów edukacyjnych.

Pozostałe możliwości monitorów interaktywnych

Ekrany edukacyjne wyposażone są w liczne porty USB. Dzięki nim można podłączyć szereg sprzętów zewnętrznych. Natomiast wbudowane kamery i mikrofony to udogodnienia przydatne w nauce w trybie zdalnym lub hybrydowym. Poszczególne monitory interaktywne 86" cali z różnych przedziałów cenowych pod każdym względem wpisują się w indywidualne oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami i sprawdzenia wszystkich funkcjonalności urządzeń.

Kategorie