Ekrany projekcyjne

W ofercie znajdą Państwo ekrany projekcyjne, które służą do oglądania obrazu wyświetlonego za pomocą projektora. Nie ma wątpliwości, iż ekrany projekcyjne są bardzo ważnym elementem każdej prezentacji.

Dostępne rozmiary mogą zostać dostosowane zarówno do małej sali lekcyjnej, kameralnej przestrzeni biurowej, jak i dużej auli wykładowej. Odpowiednio dobrany model znajdzie także zastosowanie jako element kina domowego. Każdy elektryczny ekran projekcyjny z naszej oferty cechuje szybki i łatwy montaż oraz wysoki komfort obsługi.

Ekrany projekcyjne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 85 elementów

Jaki ekran projekcyjny u nas znajdziesz?

W naszym sklepie znajdują się ekrany ścienne, elektryczne, ramowe, przenośne, a wszystkie najlepszych marek takich jak: 2x3, AVtek, NOBO.

Do wyboru mamy trzy rodzaje ekranów, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów: 

  1. przenośne;
  2. ramowe;
  3. do zabudowy sufitowej.

Ekrany przenośne

Cieszące się coraz większą popularnością elektryczne ekrany przenośne można z łatwością transportować. Są odporne na wielokrotne rozkładanie i zwijanie. W zależności od potrzeb do wyboru są trzy rodzaje modeli:

  • stołowe;
  • podłogowe;
  • na trójnogu.

Ekrany ramowe

Powierzchnia projekcyjna tych modeli umożliwia ich zastosowanie w czasie imprez plenerowych. Gwarantuje obraz doskonałej jakości, a w zestawie znajduje się futerał ułatwiający transport.

Do zabudowy sufitowej

Przy produkcji tego rodzaju elektrycznych ekranów projekcyjnych zastosowano opatentowaną technologię, która redukuje głośność pracy silnika oraz wibracje powstające na styku kasety ze stropem lub sufitem, a także opatentowany system sprężynowego dociskania, zapewniający idealne dopasowanie dolnej belki obciążeniowej.

Oferowane modele uruchamiane są poprzez pilot zdalnego sterowania, który podobnie jak wszelkie elementy montażowe jest dołączony w zestawie. Ponadto objęte są kilkuletnią gwarancją. Zapraszamy od zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Ekrany projekcyjne
Średnia ocena: 4.0 (80%)
Na podstawie: 11 ocen
Kategorie