Ekrany projekcyjne

W ofercie znajdą Państwo ekrany projekcyjne, które służą do oglądania obrazu wyświetlonego za pomocą projektora. Nie ma wątpliwości, iż ekrany projekcyjne są bardzo ważnym elementem każdej prezentacji. W naszym sklepie znajdują się ekrany ścienne, elektryczne, ramowe, przenośne, a wszystkie najlepszych marek takich jak: 2x3, AVtek, NOBO.

Ekrany projekcyjne 

Podkategorie

 • Akcesoria do ekranów
  Kategoria w której można znaleźć pokrowce na ekrany jak i moduły radiowe do bezprzewodowej obsługi ekranu elektrycznego.
 • Elektryczne
  Ekrany elektryczne w różnych rozmiarach i proporcjach takich firm jak NOBO, AVTEK, 2x3. Oparte na wytrzymałych silnikach tubowych i synchronicznych sterowane na ściennie lub bezprzewodowo za pomocą pilota.
 • Przenośne

  Ekrany Nobo, 2x3 i Avtek mobilne , przenośne na statywie trójnożnym lub podłogowe. Zaprojektowane w taki sposób, aby móc swobodnie przemieszczać się pomiędzy pomieszczeniami. Dodatkowo wyposażone w funkcje szybkiego rozwijania i zwijania ekranu.

 • Ramowe
  Ekrany ramowe to idealne rozwiązanie podczas wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Jakość projekcji jest bardzo wysoka, a wszystko dzięki czarnym ramom, zwiększającym kontrast obrazu.
 • Ścienne ręczne
  Ekrany ścienne ręczne mają możliwość zawieszenia na ścianie lub suficie.
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 84 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 84 elementów

Kategorie

Promocje