Ekrany projekcyjne

W ofercie znajdą Państwo ekrany projekcyjne elektryczne oraz ręczne, które służą do oglądania obrazu wyświetlonego za pomocą projektora. Nie ma wątpliwości, iż ekrany projekcyjne dostosowane do sal konferencyjnych są bardzo ważnym elementem każdej prezentacji. Dostępne rozmiary mogą zostać dostosowane zarówno do małej sali lekcyjnej, kameralnej przestrzeni biurowej, jak i dużej auli wykładowej. Odpowiednio dobrany model znajdzie także zastosowanie jako element kina domowego. Ekrany elektryczne do projektorów z naszej oferty cechuje szybki i łatwy montaż oraz wysoki komfort obsługi.

Ekrany projekcyjne 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Jaki ekran projekcyjny u nas znajdziesz?

W naszym sklepie znajdują się ekrany ścienne, elektryczne, ramowe, przenośne, a wszystkie najlepszych marek takich jak: 2x3, AVtek, NOBO.

Rodzaj ekranu zależy od jego zastosowania. Do wyboru mamy trzy rodzaje ekranów, które sprostają wymaganiom najbardziej wymagających klientów: 

  1. ekran projekcyjny przenośny;
  2. ekran projekcyjny ramowy;
  3. ekran projekcyjny sufitowy (do zabudowy sufitowej).
  4. ręczny ekran projekcyjny

Ekran do projektora przenośny

Cieszący się coraz większą popularnością elektryczny ekran projekcyjny przenośny można z łatwością transportować. Są odporne na wielokrotne rozkładanie i zwijanie, które odbywa się za pomocą pilota. W zależności od potrzeb do wyboru są trzy rodzaje modeli:

  • stołowe;
  • podłogowe;
  • na trójnogu.

Ekran do projektora ramowy

Powierzchnia projekcyjna i wielkość ekranu tych modeli umożliwia ich zastosowanie w czasie imprez plenerowych lub w kinie domowym. Gwarantuje obraz doskonałej jakości oraz szeroki kąt widzenia, a w zestawie znajduje się futerał ułatwiający transport.

Ekran do zabudowy sufitowej

Przy produkcji tego rodzaju elektrycznych ekranów projekcyjnych zastosowano opatentowaną technologię, która redukuje głośność pracy silnika oraz wibracje powstające na styku kasety ze stropem lub sufitem, a także opatentowany system sprężynowego dociskania, zapewniający idealne dopasowanie dolnej belki obciążeniowej.

Oferowane modele do projektorów uruchamiane są poprzez pilot zdalnego sterowania, który podobnie jak wszelkie elementy montażowe jest dołączony w zestawie. Ponadto objęte są kilkuletnią gwarancją. Zapraszamy od zapoznania się z pełną ofertą firmy – zdecydowanie warto wybrać ekran projekcyjny właśnie u nas z uwagi na połączenie wysokiej jakości z atrakcyjnymi cenami produktów!

Kategorie