Statywy do tablic interaktywnych

W prezentowanej ofercie przygotowaliśmy akcesoria montażowe do urządzeń współpracujących z komputerami oraz projektorami. Statywy do tablic interaktywnych, a także podstawy jezdne, pozwalają umieścić sprzęty na dowolnej wysokości. Dzięki temu ich pozycja za każdym razem może zostać dostosowana do wzrostu użytkownika. Są też przydatne podczas przenoszenia wyposażenia pomiędzy pracowniami. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich modeli przygotowanych w asortymencie.

Statywy do tablic interaktywnych 
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Statywy do tablic, czyli wygoda obsługi

Mobilne akcesoria pozwalają przystosować umieszczone na ich urządzenia do różnych zastosowań. Podstawa jezdna do tablicy interaktywnej z regulacją kąta nachylenia umożliwia jej użycie m.in. jako stołu multimedialnego. Każdy statyw elektryczny jest obsługiwany zdalnie, co znacząco ułatwia użytkowanie całego zestawu. Za pomocą jednego przycisku sprzęt do prezentacji zostanie zatrzymany w konkretnym położeniu. Stabilizatory pasują też do monitorów edukacyjnych znajdujących się w ofercie naszego sklepu.

Podstawy jezdne do pracowni i sal konferencyjnych

Dlaczego warto sięgnąć po dodatkowe akcesoria? Statywy i podstawy jezdne do tablic interaktywnych podnoszą komfort obsługi urządzeń. Umieszczone na większej wysokości mogą zostać zabezpieczone przed przypadkowymi zniszczeniami. Same stabilizatory wykonano ze stali, dzięki temu zachowują dużą wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Już teraz zachęcamy od wyboru wyposażenia, które znajduje zastosowanie w klasach, a także salach konferencyjnych.

Kategorie