Tablice suchościeralne i magnetyczne na ścianę do pisania

Szkoła, uczelnie, a także wiele pomieszczeń biurowych nie mogłyby funkcjonować normalnie bez specjalistycznych akcesoriów. To niezbędny element klas i sal konferencyjnych. Obecnie do najpowszechniej używanych należą suchościeralne i magnetyczne tablice na markery, które przeznaczone są do montażu na ścianę. Są wykorzystywane w placówkach oświatowych, firmach czy instytucjach publicznych. Mogą być także używane w domu jako pomoce naukowe dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą online!

Tablice suchościeralne i magnetyczne na ścianę do pisania  
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 31 elementów

Co to jest magnetyczna tablica suchościeralna?

Jest to biała powierzchnia magnetyczna mała lub duża, która jest alternatywą dla płyty korkowej na pinezki. Co najważniejsze, po magnesach nie zostają żadne ślady. Poza tym tablica jest suchościeralna i można po niej pisać markerami. One stały się następcami kredy szkolnej, która pozostawia brzydkie ślady na czarnej płycie oraz na dłoniach użytkownika. Jak widać, jest to bardzo praktyczne i czyste narzędzie do nauki i pracy. Płyta magnesowa na markery w ramie aluminiowej lub drewnianej dostępna jest w naszej ofercie od ręki!

Tablice magnetyczne na ścianę z pisakami

W ostatniej dekadzie do szkół przebojem weszły nowoczesne rozwiązania ułatwiające edukację. Jednym z nich jest estetyczna, umieszczona w ramie tablica magnetyczna suchościeralna na markery. Ma białą i gładką powierzchnię przystosowaną do pisania specjalnymi mazakami. Dodatkowo można do niej przyczepiać rysunki czy też notatki na magnesy. Z powodzeniem jest używana jako zmywalna plansza:

  • informacyjna w pokoju nauczycielskim,
  • służąca do zapisywania np. pomysłów z burzy mózgów
  • kuchenna – do tworzenia list zakupowych,
  • do zajęć edukacyjnych w salach konferencyjnych,
  • do rysowania pisakami dla dzieci itd.

Jak Państwo widzą, akcesoria te mogą mieć wiele różnych zastosowań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Można na nich szybko i bez problemu notować markerami suchościeralnymi, których ślady są łatwe do usunięcia. Poza tym tablice magnetyczne na ścianę dają możliwość podczepienia na magnesy różnych dodatkowych materiałów dydaktycznych np. map, plansz czy kartek z notatkami. Polecamy!

Do czego można wykorzystać tablicę magnetyczną?

To jedno z tych akcesoriów, które spotkały się z uznaniem szerokiego grona użytkowników. Dlaczego? Po pierwsze na białej powierzchni można pisać i rysować za pomocą kolorowych markerów. Zapewniają one czystość w miejscu pracy, w przeciwieństwie do tradycyjnej kredy. Stąd tablica magnesowa suchościeralna chętnie wybierana jest do placówek, w których odbywają się zajęcia dla dzieci. Plansza magnetyczna jest stworzona dla kreatywnych osób, które mogą z niej korzystać na wiele sposobów. Zmienić ją w mapę podróży, w projekt promu kosmicznego czy też w cudowny obraz w ramie z drewna lub metalu. Wyobraźnia nie zna granic – warto dać jej szanse na rozwój!

Ile kosztują suchościeralne tablice magnetyczne?

Rozpiętość cen magnetycznych tablic suchościeralnych zaczyna się od około 100 zł i może osiągnąć nawet kilka tysięcy. To, ile Państwo zapłacą, zależy od takich parametrów jak:

  • wielkość – mała (np. 40 × 30 cm) czy duża płyta (240 × 120 cm),
  • rodzaj powłoki – ceramiczna, lakierowana oraz specjalnie zabezpieczona przed zarysowaniami,
  • rama – drewniana, aluminiowa lub bez krawędzi,
  • wyposażenie dodatkowe – półka, pojemnik na markery.

Należy się liczyć z tym, że im wyższy jest standard wykończenia płyty, tym cena jest większa. Mówimy tu o asortymencie do użytku profesjonalnego i intensywnego np. w szkole czy na uczelni. Natomiast do domu potrzebne są lekkie funkcjonalne suchościeralne tablice magnetyczne. Warto podkreślić, że koszt ich zakupu jest niewielki, ale posłużą przez długi czas. Życzymy przemyślanych i trafnych wyborów zakupowych!

Tablica suchościeralna do pisania wysokiej jakości

W tym przypadku do pisania wykorzystuje się nie kredę, a markery, co ma dużo zalet. Przede wszystkim są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i nie brudzą piszącego. Z drugiej strony pozwoliło to wyeliminować kredowy pył, który u osób z alergiami może wywoływać niepożądane objawy. Każde prezentowane tablice magnetyczne i suchościeralne to najwyższej jakości produkty. Lata doświadczeń na rynku pozwoliły nam wyselekcjonować najlepsze rozwiązania ze wszystkich dostępnych na rynku.

W ofercie są zarówno modele o powierzchniach niemagnetycznych (melaminowe), jak i magnetycznych na ścianę (lakierowane i ceramiczne). Część wariantów umożliwia również wybór odmiennych kolorów – tradycyjna zmazywalna tablica na markery jest biała, jednak proponujemy także wersję bezramową, w tym niebieską lub zieloną. Wybrany produkt na życzenie Klienta może mieć ramę drewnianą lub aluminiową. Wysoka estetyka dostępnych artykułów sprawia, że doskonale wkomponują się one w każde wnętrze, stając się funkcjonalną ozdobą.

Zachęcamy więc do zapoznania się z prezentowanym asortymentem. W przypadku dodatkowych pytań o produkty z oferty online można skontaktować się z obsługą klienta. Nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb.Gwarantujemy, że każda zmywalna tablica do pisania spełni najwyższe oczekiwania. Bezpieczna dostawa!

Kategorie