Tablice suchościeralne i magnetyczne na ścianę do pisania

Szkoła, uczelnie, a także wiele pomieszczeń biurowych nie mogłyby funkcjonować normalnie bez specjalistycznych akcesoriów. Jednym z podstawowych, jakie wykorzystuje się w placówkach oświatowych, firmach czy instytucjach publicznych, jest tablica do pisania. To niezbędny element klas i sal konferencyjnych. Obecnie do najpowszechniej używanych należą tablice magnetyczne i tablice suchościeralne, zwykle montowane na ścianie za pomocą dostarczonych do modelu kołków.

Tablice suchościeralne i magnetyczne na ścianę do pisania  
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 40 elementów

Tablice magnetyczne na ścianę z pisakami

Są używane w pokoju nauczycielskim lub salach konferencyjnych do zajęć edukacyjnych. Dzięki nim można szybko i bez problemu notować markerami suchościeralnymi najważniejsze informacje, ustalenia ze spotkań, pomysły z burzy mózgów czy dokonywać obliczeń z udziałem całej grupy. Umożliwiają także funkcjonalne przechowywanie notatek. Najczęściej są to powierzchnie magnetyczne, więc istnieje możliwość podczepienia magnesami różnych dodatkowych materiałów dydaktycznych, w tym map, plansz czy kartek z notatkami. To sprawia, że biała tablica ścieralna ma bardzo wiele zastosowań, potrzebnych zarówno w placówkach oświatowych, jak i w wielkim biznesie.

Tablica suchościeralna do pisania wysokiej jakości

W tym przypadku do pisania wykorzystuje się nie kredę, a markery, co ma dużo zalet. Przede wszystkim są łatwiejsze w utrzymaniu czystości i nie brudzą piszącego. Z drugiej strony pozwoliło to wyeliminować kredowy pył, który u osób z alergiami może wywoływać niepożądane objawy. Każde prezentowane tablice magnetyczne i tablice suchościeralne to najwyższej jakości produkty. Lata doświadczeń na rynku pozwoliły nam wyselekcjonować najlepsze rozwiązania ze wszystkich dostępnych na rynku.

W ofercie są zarówno modele o powierzchniach niemagnetycznych (melaminowe), jak i tablice magnetyczne na ścianę (lakierowane i ceramiczne). Część wariantów umożliwia również wybór odmiennych kolorów – tradycyjna zmazywalna tablica magnetyczna jest biała, jednak proponujemy także wersję bezramową, w tym niebieską lub zieloną. Wybrany produkt na życzenie Klienta może mieć ramę drewnianą lub aluminiową. Wysoka estetyka dostępnych artykułów sprawia, że doskonale wkomponują się one w każde wnętrze, stając się funkcjonalną ozdobą.

Zachęcamy więc do zapoznania się z prezentowanym asortymentem. Gwarantujemy, że każda zmywalna tablica do pisania spełni najwyższe oczekiwania. Bezpieczna dostawa!

Kategorie