Tablice zielone kredowe magnetyczne

Wybierając tablice zielone do szkoły, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Zazwyczaj skupia się ją głównie na wyglądzie i rozmiarze. Tymczasem produkt tej kategorii powinien być również trwały, jak i bezpieczny w użytkowaniu. Dlatego warto przede wszystkim sięgać po wyroby renomowanych marek, specjalizujących się w ich produkcji. To gwarantuje wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie.

Tablice zielone kredowe magnetyczne 
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Dlaczego warto wybrać tablicę kredowo-magnetyczną?

Każda dostępna w naszej ofercie szkolna tablica kredowa zielona to produkt najwyższej klasy. Wiele lat doświadczenia na rynku pozwoliło nam wyselekcjonować najlepsze artykuły i stworzyć asortyment, w którym każdy odnajdzie takie narzędzia dydaktyczne, jakich potrzebuje. Oferujemy je w różnych rozmiarach, więc bez problemu dopasuje się je zarówno do wielkości pomieszczenia, jak i powierzchni montażowej. Jeśli natomiast potrzeba więcej miejsca na notowanie, zawsze można wybrać tablicę typu tryptyk. Składa się ona z trzech podstawowych elementów – głównego, przylegającego bezpośrednio do ściany i dwustronnych, zamykanych skrzydeł.

Klasyczne tablice – niezbędne w każdej klasie

Warto pamiętać, że tablica kredowo magnetyczna służy nie tylko do notowania zadań czy dokonywania wspólnych obliczeń. To także powierzchnia, do której da się przyczepić inne materiały dydaktyczne. Wystarczy tylko użyć estetycznych magnesów, pozwalających umieścić plansze, mapy lub inne kartki z rysunkami czy elementami prezentacji. Co więcej – dzięki temu, że na rynku dostępne są też kredy w różnych barwach, istotne informacje można wyróżniać poszczególnymi kolorami.

Dobre tablice magnetyczno-kredowe montowane na ścianę muszą być również solidne i bezpieczne. Klienci, wybierając produkty dostępne w prezentowanej ofercie, zyskują pewność, że otrzymują trwałe wyposażenie, odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym zarysowania. Co więcej, specjalne zaokrąglone nakładki, stosowane na rogach, zabezpieczają osoby pracujące przy tablicy przed przypadkowym skaleczeniem. To szczególnie ważne w szkołach podstawowych, w których dzieci są pełne energii.

Zachęcamy więc do przejrzenia naszego asortymentu. Prezentowane tablice kredowe zielone z pewnością spełnią najwyższe wymogi.

Kategorie