Tablice kredowe z nadrukiem

Odpowiednia przestrzeń do zapisywania danych, notatek czy listy zadań bywa niezbędna wszędzie tam, gdzie liczy się dobra organizacja pracy. Z pomocą przychodzi tablica kredowa, która dzięki swojej konstrukcji doskonale nadaje się do zapisywania bieżących informacji bądź planowania zadań. Tablice kredowe zielone wykonane z bardzo mocnego tworzywa. W ofercie posiadamy tablice z nadrukiem w ksztalcie: - kratki, - lini, - pięciolini.

Tablice kredowe z nadrukiem 
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Jaka tablica kredowa będzie dla Ciebie odpowiednia?


Przed zakupem warto się zastanowić, jakiej tablicy kredowej potrzebujesz. Modele z nadrukiem w kratkę dobrze sprawdzą się w szkołach przy nauczaniu przedmiotów ścisłych. Świetnie też nadają się do zapisywania danych wymagających szkicowania rozmaitych kształtów geometrycznych. Dzięki siatce pomocniczej możesz wygodnie rysować interesujące Cię figury bez użycia liniału.

Tablice kredowe - zestawy


Tablice kredowe z zestawem nadrukowanych prowadnic będą pomocne przy nauce przedmiotów humanistycznych, zwłaszcza dla młodszych klas. Dobrze sprawdzą się także w biurach, gdyż dzięki liniom pomocniczym można na nich notować w estetyczny sposób duże ilości tekstu. W przypadku prowadzenia zajęć muzycznych warto wziąć pod uwagę wariant kredowy z pięciolinią.

Co jeszcze warto wiedzieć o tablicach kredowych?


Oferowane w tej kategorii panele różnią się od siebie strukturą (może być gładka lub chropowata). Niektóre mają też właściwości magnetyczne. Poszczególne egzemplarze wykończone są estetycznym profilem aluminiowym C-Line o bezpiecznych, zaokrąglonych rogach. Ponadto niektóre warianty wyposażone są w wygodną półkę, która pozwoli Ci na wygodne przechowanie kredy i gąbki po zakończeniu pracy. W zestawie znajdziesz odpowiednie elementy montażowe, dzięki czemu zawieszenie całej konstrukcji na ścianie będzie szybkie i wygodne.

Kategorie