Flipcharty

W tej kategorii znajdują się flipcharty, czyli lekkie, przenośne tablice z regulowaną wysokością, umożliwiające pisanie po przeznaczonym do tego arkuszu papieru lub po suchościeralnej powierzchni flipchartu. Tablice idealnie nadają się do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń, prezentacji, czy też kursów. Nasze flipcharty cechuje bardzo wysoka jakość i perfekcjonizm wykonania. Oferujemy produkty takich firm jak 2x3 i NOBO. Każdy klient znajdzie tablicę odpowiadającą jego oczekiwaniom, w ofercie posiadamy między innymi flipcharty na trójnogu - stacjonarne lub też z podstawą jezdną - mobilne.

Flipcharty 

Podkategorie

  • 2x3
    Elegancki styl,wysoka jakość produktu, a przede wszystkim polska produkcja - to cechy, które wyróżniają flipcharty marki 2:3. Szeroka gama narzędzi zagwarantuje zadowolenie każdego klienta. Firma Interbis sprzedaje flipcharty na trójnogu - stacjonarne lub też z podstawą jezdną - mobilne.
  • NOBO
    Uniwersalne flipcharty firmy NOBO idealne do wszelkiego rodzaju prezentacji. Oferujemy flipcharty na trójnogu - stacjonarne lub też z podstawą jezdną - mobilne.
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Kategorie

Promocje