Flipcharty

W tej kategorii znajdują się flipcharty, czyli lekkie, przenośne tablice z regulowaną wysokością, umożliwiające pisanie po przeznaczonym do tego arkuszu papieru lub po suchościeralnej powierzchni flipchartu. Tablice idealnie nadają się do przeprowadzania różnego rodzaju szkoleń, prezentacji, czy też kursów. Nasze flipcharty cechuje bardzo wysoka jakość i perfekcjonizm wykonania. Oferujemy produkty takich firm jak 2x3 i NOBO. Każdy klient znajdzie tablicę odpowiadającą jego oczekiwaniom, w ofercie posiadamy między innymi flipcharty na trójnogu - stacjonarne lub też z podstawą jezdną - mobilne. Duży wybór i atrakcyjna cena.

Flipcharty 
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Tablica flipchart – praktyczne rozwiązanie dla każdej firmy

Panel do zapisywania najważniejszych punktów czy planów działania znany jest wielu osobom, jednak nie każdy wie, skąd wziął się termin flipchart. Określenie to powstało ze złożenia dwóch słów – flip (kartkować, przerzucać kartki) oraz chart (wykres, nakreślać za pomocą wykresu). Można wywnioskować więc, że głównym atutem tablicy tego typu jest jej funkcjonalność umożliwiająca prezentowanie najważniejszych danych w szybki i wygodny sposób z wykorzystaniem różnych akcesoriów i narzędzi.

Wymagania te spełniają produkty zgromadzone w naszej ofercie. Każda tablica flipchart została wykonana z wysokojakościowych materiałów, dzięki którym stoi stabilnie i jest przystosowana do intensywnego użytkowania. Sprzęt ten najczęściej wykorzystuje się w firmach, korporacjach, szkołach, uczelniach, na kursach szkoleniowych czy podczas pracy zespołów projektowych. Do magnetycznej suchościeralnej powierzchni z łatwością przymocowuje się karty za pomocą magnesów, ale to tylko jeden ze sposobów na zakładanie arkuszy papieru.

Oprócz tego konstrukcje są wyposażone w górne uchwyty zaciskowe, dzięki którym założenie bloku papierowego staje się jeszcze prostsze. O komforcie użytkowania przesądzają również zainstalowane kółka pozwalające na przesuwanie tablic flipchart oraz stelaże mające regulowaną wysokość. W oczy rzuca się solidność powierzchni, które jest wysoce odporna, więc dostępne modele na pewno spełnią Państwa potrzeby.

Kategorie