Gabloty informacyjne ogłoszeniowe

W tej kategorii znajdują się gabloty informacyjne, które służą do umieszczania różnego rodzaju ogłoszeń. Witryny ogłoszeniowe są zamykane na klucz lub zamek imbusowy, dzięki czemu informacje w nich zamieszczone są w pełni bezpieczne. W ofercie posiadamy gabloty informacyjne wewnętrzne oraz zewnętrzne (wodoodporne). Produkty te idealnie nadają się do szkół, firm, itp. Przy zakupie gabloty istnieje możliwość wybory powierzchni - tekstylna, korkowa lub suchościeralna. Gabloty ogłoszeniowe są niezbędne do zachowania porządku np. w firmie.

Gabloty informacyjne ogłoszeniowe 
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 19 elementów

Gabloty zewnętrzne i wewnętrzne – bogactwo propozycji

W naszej ofercie znajdują się informacyjne i reklamowe gabloty ekspozycyjne w rozmaitych rozmiarach, więc z pewnością odnajdą Państwo modele o preferowanych parametrach. Wśród witryn ogłoszeniowych znajdują się modele zewnętrzne, ale i warianty wewnętrzne, które instaluje się najczęściej w miejscach takich jak korytarze, hole, klatki schodowe czy poczekalnie.

Proponujemy gabloty drewniane, aluminiowe i szklane z zawiasami montowanymi na boku pionowym lub poziomym górnym. Oprócz tablic ogłoszeniowych jednodrzwiowych oferujemy egzemplarze dwuskrzydłowe otwierane na boki. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać również rodzaj wykończenia wnętrza witryny – na życzenie klienta zamiast wykładziny materiałowej dostępnej w kilku kolorach powierzchnię tekstylną można zamienić na warstwę korkową lub wykonaną z płyty magnetycznej biały mat. Wybór zależy od potrzeb estetycznych, specyfiki materiałów, które będą zamieszczane na szklanej bądź aluminiowej tablicy reklamowej czy rodzaju akcesoriów zastosowanych do mocowania treści (np. w szkole ze względów bezpieczeństwa lepiej sprawdzą się magnesy).

Gabloty reklamowe – praktyczne rozwiązania i udogodnienia

Wykorzystywanie do prezentowania treści gablot ogłoszeniowych i reklamowych sprawia, że muszą one wyglądać atrakcyjnie i uniwersalnie. Tak samo ważne są jednak aspekty czysto praktyczne wiążące się z obsługą i utrzymaniem konstrukcji w czystości. Z tego powodu producent zadbał o minimalistyczne i praktyczne wykończenie powierzchni ułatwiające usuwanie kurzu i zanieczyszczeń. Równie bezproblemowo jawi się sama procedura wymiany zawartości. Ogłoszeniowe i reklamowe tablice i witryny szklane, aluminiowe i inne wyposażone w górne zawiasy wzbogacono o specjalne systemy blokujące służące do podtrzymania przed opadnięciem drzwi gabloty. Dzięki temu wymiana broszur czy obwieszczeń staje się zdecydowanie prostsza i spokojnie poradzi z nią sobie nawet jedna osoba.

Z czego wynika wytrzymałość i solidność oferowanych gablot ogłoszeniowych?

Prezentowane przy użyciu reklamowych tablic treści muszą wyglądać estetycznie, ale to samo tyczy się samych witryn. Porysowana czy zardzewiała ogłoszeniowa gablota ekspozycyjna nie licuje z wizerunkiem, jakim chciałyby szczycić się budynki administracji, firm, przedsiębiorstw czy szkół. Jeżeli zależy więc Państwu na wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości, polecamy wybór preferowanych modeli spośród zgromadzonych w tej kategorii.

Ogłoszeniowe i reklamowe gabloty zewnętrzne i wewnętrzne szklane bądź wykonane z profili aluminiowych anodowanych są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie stosunkowo lekkie, co pozwala na ich samodzielny montaż czy przeniesienie. Materiały wykorzystane do wykonania naszych konstrukcji są odporne na niskie temperatury, oddziaływanie promieniowania UV czy wilgoci. O profesjonalnej prezentacji treści na tablicach ogłoszeniowych decyduje także wzmocnione dno gabloty wykonane w wyjątkowo solidny sposób oraz zastosowanie wytrzymałego szkła hartowanego, które wykazuje niewrażliwość na zarysowania.

Kategorie