Zestawy Interaktywne
Przedstawiamy gotowe zestawy interaktywne dla szkoły i biznesu w promocyjnych cenach. W skład zestawu wchodzi tablica interaktywna, odpowiedni projektor, statyw lub uchwyt ścienny, oprogramowanie, jak i kable niezbędne do podłączenia. Zestaw interaktywny złożony przez naszą firmę pochodzi od największych producentów, znanych i szanowanych marek z długoletnią gwarancją niezawodnej pracy. Oferujemy pomoc na wszystkich etapach sprzedaży, montaż oraz przeszkolenie z obsługi na życzenie klienta.

Zestawy Interaktywne  Jest 37 produktów.

Podkategorie

  • Zestawy interaktywne krótkoogniskowe
    Zestawy interaktywne z projektorami krótkoogniskowymi cechują się projekcją z bliskich odległości. Wystarczy odległość 1 metra, aby uzyskać obraz 80". Projekcja tego typu daje większy komfort pracy. Projektor wiszący na głową świecący pod dużym kątem nie oślepia prowadzącego, oraz likwiduje w znacznym stopniu zjawisko tworzenia się cienia w miejscu pisania.
  • Zestawy interaktywne mobilne
    W kład zestawu mobilnego oprócz tablicy interaktywnej oraz projektora o krótkim rzucie znajduje się statyw mobilny na kółka jak i z możliwością regulacji wysokości. Rozwiązanie takie daje nam możliwość transportowania zestawu interaktywnego z sali do sali oraz umożliwia wygodną obsługą zarówno nauczycielowi jak i dziecku.
  • Zestawy standardowe
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 37 elementów

Kategorie

Promocje