Ekrany projekcyjne przenośne

Jeśli zależy Państwu na wysokiej jakości obrazu z rzutnika, to radzimy wybrać ramowy ekran na statywie. Umożliwia on wyraźne zwiększenie kontrastu wyświetlanych filmów i prezentacji. Idealnie gładka powierzchnia projekcyjna jest pokryta specjalną farbą odbijającą światło. W ten sposób uzyskiwany jest doskonały efekt nasycenia barw, który ma wpływ na komfort oglądania. Ma on szczególne znaczenie dla osób, które chcą uzyskać warunki kinowe w domu czy w pracy. Zachęcamy do zapoznania się aktualną ofertą przenośnych dodatków do projektorów!

Ekrany projekcyjne przenośne 
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Ekrany przenośne do rzutników na statywie

Największym atutem prezentowanych produktów są ich mobilność i kompaktowe wymiary. Dzięki temu można je swobodnie transportować w różne miejsca oraz przechowywać nawet w mieszkaniu. Ramowy i przenośny ekran projekcyjny do rzutnika daje możliwość wyraźnego wyświetlania, innego niż projekcja na zwykłych ścianach. Te ostatnie mogą mieć mankamenty w postaci nierówności, które wpływają na jakość obrazu kinowego. Proponujemy do projektora specjalny model na statywie w wariancie z ramką dookoła. Rozwiązanie to ułatwia stabilizację i dopasowanie wyświetlanego kadru z rzutnika. Jest to szczególnie ważne dla osób, które są wrażliwe na jakość odbioru podczas oglądania filmów.

Ekran ramowy przenośny do projektora – format i wymiary

Mając na uwadze różne oczekiwania klientów, przygotowaliśmy szeroki wybór powierzchni do rzutników. Różnią się one parametrami, takimi jak wymiary i format. O co dokładnie chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniem, które, mamy nadzieję, pomoże Państwu dokonać najlepszego wyboru. Przenośny ekran ramowy powinien być dopasowany do danego projektora. Przykładowo – ekran kinowy ma proporcję wysokości do szerokości 16:9. Wówczas urządzenie projekcyjne powinno mieć takie same oznaczenia w instrukcji. Zapewni to dokładne wykorzystanie całego obszaru zamontowanego na statywie przenośnym.

Należy pamiętać, że ekran ramowy do projektora, ze względu na swoją budowę, ma dwa wymiary. Pierwszy dotyczy całej powierzchni, a drugi wielkości obrazu, np. dla proporcji kinowych 16:9 mogą one wynosić odpowiednio z krawędziami 223 × 134 cm i bez nich 203 × 114 cm.

Jaki ekran na statywie przenośny warto kupić?

Polecamy Państwa uwadze przenośne ekrany projekcyjne na statywie trójnożnym lub podłogowe Nobo 2 × 3 i Avtek. Są to powierzchnie ramowe przygotowane w taki sposób, by móc je swobodne przemieszczać. Mamy także w ofercie sklepu modele, które:

  • mają praktyczne walizki zabezpieczające sprzęt w czasie transportu,
  • wyposażone są w funkcje szybkiego rozwijania i zwijania,
  • są dostępne w zestawie ze wskaźnikiem laserowym,
  • objęte są nawet 3-letnią gwarancją producenta.

Jeśli chcą Państwo kupić asortyment pasujący do rzutnika kinowego, to zapraszamy do składania zamówień!

Kategorie