Laminatory

Potrzebujesz sprzętu do zabezpieczania dokumentów? Laminator biurowy może okazać się doskonałym wyborem. Za jego pomocą pokryjesz papier cienką warstwą plastiku. Takie urządzenie może służyć do utrwalania identyfikatorów oraz wielkoformatowych plakatów. Laminarka chroni materiały nie tylko przed zabrudzeniami, ale również przed blaknięciem i wilgocią. Sprawdź ofertę sklepu internetowego i dopasuj produkt do swoich potrzeb!

Laminatory 
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Laminatory biurowe do papieru - zabezpiecz dokumenty laminatorem

Oferujemy laminator do papieru, który szybko i precyzyjnie umieści warstwę ochronną na Twoich dokumentach. W ten sposób zachowasz certyfikaty, dyplomy lub pamiątki rodzinne w dobrym stanie przez wiele lat. Modele wielkoformatowe są szeroko stosowane w drukarniach, biurach, szkołach oraz punktach ksero. W naszym sklepie internetowym czeka na Ciebie ogromny wybór sprawdzonych laminarek do papieru. Są one funkcjonalne i proste w obsłudze.

Chciałbyś ochronić dokumenty biurowe przez wpływem szkodliwych czynników? Zobacz najczęściej wybierane produkty już teraz!

Jak wybrać odpowiednią laminarkę do dokumentów?

Czy każda laminarka biurowa ma te same funkcje? Niekoniecznie. Na rynku znajdziesz szereg produktów przeznaczonych do rozmaitych zadań. Urządzenia te często różnią się:

  • rozmiarem – niektóre laminatory są przeznaczone do obsługiwania dokumentów A4, inne zaś radzą sobie z wielkoformatowymi materiałami;
  • prędkością działania – jest ona podawana jako liczba pokrytych stron na minutę;
  • rodzajami warstw laminacyjnych – folie mogą mieć różne grubości;
  • dodatkowymi funkcjami – najczęściej jest to tryb oszczędzania energii, regulacja temperatury laminarki lub możliwość usunięcia plastikowego pokrycia z papieru.

Sklep internetowy tanietablice.pl to witryna pełna praktycznych urządzeń biurowych. W tym miejscu zamówisz laminator wielkoformatowy, biurowy lub domowy. Dostępne modele sprawiają, że kartki pozostają w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Dostarczamy sprzęt dostosowany do potrzeb firm lub indywidualnych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Kategorie