Obniżka! -141,00 zł Laboratorium Cyfrowe Labdisc Mini

Laboratorium Cyfrowe Labdisc Mini

1 373,98 zł

Cena: 1 232,98 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 1 373,98 zł

Labdisc Fizyka to przenośne laboratorium z 9 różnymi czujnikami pozwalającymi na pomiary np. napięcia i natężenia prądu, ciśnienia, temperatury otoczenia, temp.ciał stałych i cieczy. Posiada wbudowany akumulator oraz wewnętrzna pamięć. Urządzenie pozwala na eksperymenty w klasie lub po za nią.

Ostatnie egzemplarze!

Opis produktu Laboratorium Cyfrowe Labdisc Mini:

Labdisc Mini to  najmniejsze laboratorium w rodzinie produktów firmy Globisens
9 różnych czujników w budowanych w jedno urządzenie
średnica urządzenia to 132 mm
- pozwala na przeprowadzenie różnorodnych eksperymentów, zarówno w szkolnej klasie jak i po za nią 
- wbudowany akumulator oraz wewnętrzna pamięć
- wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub na cyfrowych miernikach woprogramowaniu GlobiLAb na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie
- pomiary przeprowadzone poza klasą zostają zapisane w pamięci urządzenia a po powrocie do szkoły przesyłane do komputera. 

- oprogramowanie GlobiLab dołączone do dysku pomiarowego Labdisc 
- oprogramowanie umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników.
- do wykresów uczniowie mogą dodawać własne adnotacje z informacjami gdzie zostały dokonane pomiary, o której godzinie a nawet zdjęcia miejsc pomiarów.

- dodatkowo dysk ten wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.
napięcia i natężenia prądu, ciśnienia, wilgotności, temperatury otoczenia, temperatury ciał stałych i cieczy, pH oraz GPS.

W zestawie:Dysk pomiarowy, plastikowa rurka do mierzenia ciśnienia, 2 elektrody do mierzenia napięcia i natężenia, stalowa sonda do badania temperatury

24 innych produktów w tej samej kategorii: