Obniżka! -640,00 zł Interaktywne Laboratorium Cyfrowe, Tablica interaktywna + labdisc uniwersalny

Interaktywne Laboratorium Cyfrowe, Tablica interaktywna + labdisc uniwersalny

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni 4 869,92 zł

Interaktywne cyfrowe laboratorium to połączenie tablicy interaktywnej z dyskiem uniwersalnym, który posiada wbudowane 13 czujników pozwalającymi na przeprowadzanie pomiarów np. ciśnienia , temperatury, poziomu hałasu, prędkości.Wyniki pomiarów można nanosić na Mapy Google przez wbudowany GPS.

W skład zestawu wchodzi:

Dysk pomiarowy Labdisc Uniwersalny

- Tablica uniwersalna DualBoard 1279

- Oprogramowanie; Wordspace, GlibiLab, Zrób to sam -pomocnik nauczyciela


Labdisc Uniwersalny to laboratorium mieszczące się w dysku o niewielkich rozmiarach
13 różnych czujników w budowanych w jedno urządzenie
średnica urządzenia to 132 mm
- pozwala na przeprowadzenie różnorodnych eksperymentów, zarówno w szkolnej klasie jak i po za nią 
- wbudowany akumulator oraz wewnętrzna pamięć
- wyniki dokonywanych pomiarów mogą być obserwowane przez uczniów bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub na cyfrowych miernikach woprogramowaniu GlobiLAb na komputerze (Windows, MAC, Linux) lub tablecie
- pomiary przeprowadzone poza klasą zostają zapisane w pamięci urządzenia a po powrocie do szkoły przesyłane do komputera. 

- oprogramowanie GlobiLab dołączone do dysku pomiarowego Labdisc Uniwersalny
- oprogramowanie umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów (słupkowych, liniowych) tabel oraz cyfrowych mierników.
- do wykresów uczniowie mogą dodawać własne adnotacje z informacjami gdzie zostały dokonane pomiary, o której godzinie a nawet zdjęcia miejsc pomiarów.

- dodatkowo dysk ten wyposażony jest w GPS, dzięki któremu wyniki pomiarów i eksperymentów można nanosić na Mapy Google.
- uczniowie mogą wykonywać następujące pomiary: pomiar napięcia i natężenia, prądu, jasności oświetlenia, ciśnienia, temperatury, pH, odległości, wilgotności, poziomu hałasu oraz współrzędnych GPS i prędkości.

W zestawie : Dysk pomiarowy, plastikowa rurka do mierzenia ciśnienia, 2 elektrody do mierzenia napięcia i natężenia, stalowa sonda do badania temperatury, sonda do badania Ph.

21 innych produktów w tej samej kategorii: