Laboratorium cyfrowe Zestaw BIOLOGIA PODSTAWA

Cena: 12 799,00 zł

Laboratorium cyfrowe

Zestaw BIOLOGIA PODSTAWA

Idealne wyposażenie pracowni biologicznej

Zestaw dedykowany dla szkół, w szczególności dla placówek starających się o dofinansowanie MEN na zakupienie wyposażenia do pracowni przyrodniczych. 

ZŁÓŻ WNIOSEK O DOFINANSOWANIE JUŻ DZIŚ!

W zestawie:

1× MONITOR AVTEK TOUCHSCREEN 5 Lite 65

1× EINSTEIN™ TABLET+3

1× pakiet czujników einstein™ biologia+


Czujniki wchodzące w skład jednego pakietu biologia+:

• temperatury (-40°C do 140°C) x 2 szt.

• ciśnienia (150 do 1150 mbar) x 2 szt.

• wilgotności x 1 szt.

• pH x 1 szt.

• kolorymetr x 1 szt.

Einstein™ Tablet+3 z zainstalowanymi aplikacjami i narzędziami, m.in.: MiLAB oraz einstein™ World. W pełni funkcjonalny tablet Android o przekątnej 10,1” z wbudowanym laboratorium naukowym. Zawiera 10 czujników używanych w większości programów nauczania fizyki, chemii i biologii. Umożliwia jednoczesne podłączenie nawet 8 (przy użyciu einstein Splitter) spośród ponad 50 dostępnych czujników zewnętrznych einstein™. Zaprojektowany z uwzględnieniem innowacyjnych programów nauczania, jest przydatnym narzędziem zarówno w szkolnej klasie, jak i w terenie.

Tablet+3 ma aż 10 wbudowanych czujników: UV, światła, temperatury, tętna, wilgotności, przyśpieszenia, dźwięku, barometr, mikrofon oraz GPS/lokalizacja. Jest to bardzo solidna podstawa do przeprowadzania pierwszych eksperymentów oraz ułatwia późniejszą rozbudowę. Tablet+2 posiada cztery porty do podłączania zewnętrznych czujników, a dzięki einstein Splitter liczbę tą można podwoić. Potrafi też analizować dane ze wszystkich 18 czujników jednocześnie, co pozwala przeprowadzać bardzo rozbudowane doświadczenia.

Einstein™ Tablet+3 to nie tylko laboratorium przyrodnicze, to także w pełni funkcjonalny tablet z systemem Android, który przyda się na innych zajęciach! Uczniowie i nauczyciele mogą pobierać aplikacje, przesyłać pocztę, współpracować w chmurze czy prowadzić wideokonferencje!

Laboratorium cyfrowe Zestaw BIOLOGIA PODSTAWA
Średnia ocena: 4.1 (82%)
Na podstawie: 7 ocen

Dofinansowanie pracowni

Wniosek o dofinansowanie pracowni

Pobierz (114.5k)

21 innych produktów w tej samej kategorii: