Monitor interaktywny na biurko Newline Flex TT-2721AIO 27" kamera 4K, 8 mikrofonów

Cena: 3 849,59 zł

Newline Flex TT-2721AIO

  • 27-calowy ekran
  • Kamera 4K
  • Zestaw 8 mikrofonów
  • Głośniki 2.1 o mocy 20 W
  • Aktywny pisak z technologią Palm Rejection
  • Rozdzielczość 4K
  • Zmiana kąta nachylenia ekranu
  • Plug & play

Newline Flex - Doskonała jakość komunikacji zdalnej w połączeniu z obsługą dotykową

Newline Flex to znacznie więcej niż monitor – to gwarancja niezakłóconej komunikacji zdalnej. Kamera zapewnia doskonały obraz w rozdzielczości 4K, a zestaw aż 8 mikrofonów i głośniki z subwooferem gwarantują czysty dźwięk. Stwórz profesjonalne miejsce pracy w dowolnych warunkach.

Ten 27-calowy monitor dotykowy jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Podłączasz go do laptopa za pomocą jednego kabla i zyskujesz dużą, obsługiwaną dotykiem przestrzeń roboczą, kamerę 4K, zestaw aż 8 mikrofonów i głośniki, które gwarantują doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Newline Flex został zaprojektowany z myślą o twojej wygodzie – możesz swobodnie zmieniać kąt nachylenia urządzenia, pisać naturalnie jak po kartce papieru dzięki Palm Rejection i korzystać z aktywnego pisaka współpracującego z Windows Ink. Wszystko to w doskonałej jakości obrazu w rozdzielczości 4K i technologii Wide Color Gamut.

Plug & Play


Podłączasz i działa – to takie proste i szczególnie ważne w zmieniających się stale warunkach. Newline Flex podłączysz do swojego laptopa za pomocą jednego kabla (w przypadku modeli posiadających złącze usb-c, starsze modele wymagają tradycyjnego podłączenia dwoma kablami) i od razu zyskujesz w pełni funkcjonalne stanowisko do pracy zdalnej. Laptop podłączony do monitora za pomocą usb-c nie potrzebuje zasilaczaKompaktowy, łatwy w transporcie pozwala ci na wygodną pracę skąd tylko chcesz.

Wszystko, czego potrzebujesz


Kamera zapewnia doskonały obraz w rozdzielczości 4K i kąt widzenia 120o. Możesz manipulować ustawieniem kamery na monitorze, żeby uzyskać optymalny obraz. Doskonały dźwięk gwarantuje zestaw aż 8 mikrofonów z funkcją redukcji szumów oraz głośniki 2. 1 z subwooferem o mocy 20 W (2 x 5 W plus 10 W subwoofer).

Zorganizuj wideokonferencję, zdalne szkolenie lub e-lekcję. Umożliwi ci to połączenie doskonałego dźwięku i obrazu z dotykową obsługą 27-calowego ekranu. Użyj dłoni lub rysika (który masz wygodnie pod ręką, dzięki magnetycznemu mocowaniu do ramy monitora) i pracuj naturalnie dotykiem. Dzięki technologii Palm Rejection możesz wygodnie oprzeć dłoń o powierzchnię monitora i pisać naturalnie jak na kartce papieru. Dodatkowo technologia Optical Bonding, czyli zespolenie szyby zabezpieczającej z monitorem, zapewnia precyzję dotyku i eliminację efektu „pisania w powietrzu”.

Zaprojektowany z myślą o twojej wygodzie


Dopasuj monitor do własnego trybu pracy. Zmieniaj jego kąt nachylenia, aby wygodnie pisać po ekranie. Dzięki kamerze obsługującej funkcję Windows Hello – urządzenie automatycznie rozpozna Twoją twarz i zaloguje do konta użytkownika. Masz pewność, że twoje dane są bezpieczne.

SPECYFIKACJA
Model: TT-2721AIO
Producent: Newline
Przekątna: 27 cali
Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD)
Format: 16:9
Jasność: 350 cd/m2
Kontrast: 1000:1
Optical Bonding: TAK
Technologia dotyku: Pojemnościowa (P-CAP)
Kamera: 4K/UHD
Mikrofon: Tak - zestaw 8 mikrofonów
Głośniki: 2 x 5W + 10W Subwoofer
Wejścia HDMI: 1 x HDMI
Wejścia USB-C: 1 szt.
Porty USB: 1 szt. (Port USB-A 2.0)
USB (Dotyk): 1 szt.
Wejścia jack 3.5mm: 1 szt.
Narzędzia pisania: Pasywny pisak, palec, dłoń
Rozdzielczość 4K (3840x2160)
Jasność 350 cd/m2

30 innych produktów w tej samej kategorii: