Monitor Profesjonalny LG 65UH5F-H

Cena: 9 074,00 zł

Monitor LG 49UH5F-H to 65 calowy monitor o rozdzielczości 3840 x 2160 (UHD). Został wyposażony w panel IPS oraz jasność 500 cd/m2 a jego kontrast to 1.100:1

Ostatnie egzemplarze!

 
DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBRAZU

Czytelny obraz dzięki powłoce antyodblaskowej

Odbijające się od ekranu światło w warunkach intensywnego oświetlenia może irytować. W urządzeniach z serii UH5F-H rozwiązano ten problem poprzez zwiększenie matowości matrycy, co znacznie zwiększyło widoczność i czytelność tekstu.
            1.png
               
2.png            
DOSKONAŁA JAKOŚĆ OBRAZU

Rozdzielczość ULTRA HD

Dzięki rozdzielczości cztery razy większej od FHD ekran ten zapewnia niezwykle żywe i realistyczne kolory oraz pozwala dostrzec każdy szczegół. Ponadto matryca IPS charakteryzuje się szerokim kątem widzenia oraz zapewnia wyraźny obraz bez zniekształceń.
               
PLATFORMA SMART SIGNAGE Z SYSTEMEM webOS

Wysoka wydajność i system webOS

Wbudowany czterordzeniowy układ SoC umożliwia wykonywanie kilku zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
            3.png
               
4.png             PLATFORMA SMART SIGNAGE Z SYSTEMEM webOS

Różne aplikacje wykorzystujące czujniki

Inteligentna platforma LG webOS umożliwia łączenie z zewnętrznymi czujnikami, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. przez interfejs USB. Całkowity koszt utrzymania jest więc zmniejszony, ponieważ nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania czy odtwarzaczy multimedialnych, aby podnieść atrakcyjność rozwiązań.
               
ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI W SALI KONFERENCYJNEJ

Zgodność z systemem sterowania AV.

Seria UH5F-H uzyskała certyfikat Crestron Connected® poświadczający wysoki stopień zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania* oraz usprawnia zarządzanie.

* Sterowanie poprzez sieć
            5.png
               
6.png            
ZGODNOŚĆ Z URZĄDZENIAMI W SALI KONFERENCYJNEJ

Zgodność z systemem wideo konferencji.

Seria UH5F-H posiada certyfikat zgodności z Cisco System zaawansowanym systemem umożliwiającym organizowanie* inteligentnych konferencji wideo. Dzięki temu nie trzeba już marnować czasu na ustawianie jakości obrazu i zmianę wejścia w zależności od rozmów przychodzących.

* Przy użyciu połączenia za pomocą kabla HDMI
               
Łatwe zarządzanie

Sterowanie i monitorowanie na bieżąco

Za pomocą Menedżera sterowania, wbudowanego narzędzia sieciowego do monitoringu, można na bieżąco kontrolować i monitorować stan wielu ekranów z serii UH5F-H znajdujących się w różnych lokalizacjach. Narzędzie to jest dostępne na połączonych ze sobą urządzeniach, co usprawnia reagowanie na sytuacje awaryjne z każdego miejsca.
            7.png
               
8.png            
Łatwe zarządzanie

Signage365care serwis w chmurze w czasie rzeczywistym.

Dzięki opcjonalnemu chmurowemu rozwiązaniu Signage365Care* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ono zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.
               
Wygoda użytkownika

Funkcja wielu ekranów PBP / PIP.

Funkcja PBP(Picture-By-Picture) umożliwia połączenie maksymalnie czterech ekranów w jeden, natomiast funkcja PIP(Picture-In-Picture) pozwala na prezentację treści o różnym układzie jednocześnie na ekranie głównym i podrzędnym. Umożliwia to swobodne przydzielanie miejsca dla różnych źródeł treści.
            9.png
               
10.png            
Wygoda użytkownika

Bezprzewodowy punkt dostępu

Urządzenia z serii UH5F-H działają jak wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępu dla urządzeń mobilnych.
 

Dane techniczne

Producent LG
Przekątna 65"
Typ panelu IPS
Rozdzielczość 3840 x 2160 (UHD)
Jasność 500 cd/m2
Kontrast 1.100:1
Kąt widzenia 178° / 178°
Tryb pracy 24/7
Orientacja obrazu Poziom & Pion
Wbudowane głośniki tak
Czas reakcji 8 ms (G to G)
Wejścia wideo Display Port
DVI-D
3 x HDMI
Wyjścia video Display Port
Porty komunikacyjne IR In
RJ-45
RS232
Szerokość ramki 9,9 mm (góra/lewo/prawo), 14,4 mm (dół)
Wymiary (wys./szer./głęb.) 844 x 1453,3 x 39,9 mm
Waga 28.2 kg
Standard VESA 300 x 300 mm
Zużycie energii 120 W (standard) / 165 W (max)
Gwarancja 3 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: