Monitor Profesjonalny LG 65UH7F-H

Cena: 10 382,22 zł

Monitor LG 49UH5F-H to 65 calowy monitor o rozdzielczości 3840 x 2160 (UHD). Został wyposażony w panel IPS oraz jasność 500 cd/m2 a jego kontrast to 1.100:1

Ostatnie egzemplarze!

 

Czytelny obraz dzięki powłoce antyodblaskowej

Odbijające się od ekranu światło w warunkach intensywnego oświetlenia może irytować. W urządzeniach z serii UH5F-H rozwiązano ten problem poprzez zwiększenie matowości matrycy, co znacznie zwiększyło widoczność i czytelność tekstu.
            1.png
               
2.png            

Rozdzielczość ULTRA HD

Dzięki rozdzielczości cztery razy większej od FHD ekran ten zapewnia niezwykle żywe i realistyczne kolory oraz pozwala dostrzec każdy szczegół. Ponadto matryca IPS charakteryzuje się szerokim kątem widzenia oraz zapewnia wyraźny obraz bez zniekształceń.
               

Wąska ramka i mała głębokość

Urządzenia z tej serii mają mniejszą i cieńszą ramkę, dzięki czemu wymagają mniej miejsca na instalację. Ponadto zapewnia to lepsze wrażenia wizualne oraz nadaje wyrafinowany styl, który podnosi atrakcyjność wnętrza, w którym zainstalowano urządzenie.
            3.png
               
4.png            

Odczepiane logo i wbudowany głośnik

Urządzenia z tej serii mają nowe, przezroczyste logo, które idealnie pasuje do otoczenia. Ponadto można je odczepić, co ułatwia instalację na różne sposoby. Treść jest wzbogacana o dźwięk z wbudowanych głośników, dzięki czemu nie ma potrzeby dokupywania ani instalowania głośników zewnętrznych.
               

Certyfikat IP5x

Certyfikat szczelności IP5x gwarantuje, że produkt jest bezpieczny od kurzu, który może pogarszać jego działanie.
            5.png
               
6.png            

Instalacja w pochyleniu 30

Gdy ekran jest montowany wysoko, zazwyczaj pochyla się go dla wygody użytkownika. Dlatego możliwa jest instalacja w pochyleniu 30 stopni*.

* Ekran można zainstalować w pochyleniu do 30 stopni przodem do dołu (w temperaturze do 30C i przy wilgotności 50%)
               

Automatyczny obrót ekranu.

Urządzenia z tej serii automatycznie wykrywają orientację (poziomą lub pionową) podczas pierwszej konfiguracji, dzięki czemu nie ma potrzeby ręcznego definiowania tych ustawień. Po pierwszym włączeniu ekranu kierunek menu ekranowego i treści w tle będzie już odpowiednio ustawiony.
            7.png
               
8.png            

Precyzyjna regulacja

Urządzenia z tej serii mają czujnik poziomu, który pokazuje stopień nachylenia urządzenia, aby ułatwić jego precyzyjną instalację.

Wysoka wydajność i system webOS

Wbudowany czterordzeniowy układ SoC umożliwia wykonywanie kilku zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma LG webOS z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.
            9.png
               
10.png            

Różne aplikacje wykorzystujące czujniki

Inteligentna platforma LG webOS umożliwia łączenie z zewnętrznymi czujnikami, takimi jak GPIO, NFC/RFID, czujniki temperatury itp. przez interfejs USB. Całkowity koszt utrzymania jest więc zmniejszony, ponieważ nie ma potrzeby zakupu dodatkowego oprogramowania czy odtwarzaczy multimedialnych, aby podnieść atrakcyjność rozwiązań.
               

Zgodność z systemem sterowania AV.

Seria UH5F-H uzyskała certyfikat Crestron Connected® poświadczający wysoki stopień zgodności z profesjonalnymi urządzeniami audio-wideo, co pozwala na doskonałą integrację i automatyzację sterowania* oraz usprawnia zarządzanie.

* Sterowanie poprzez sieć
            11.png

Dane techniczne 

Producent LG
Przekątna 65"
Typ panelu IPS
Rozdzielczość 3840 x 2160 (UHD)
Jasność 500 cd/m2
Kontrast 1.100:1
Kąt widzenia 178° / 178°
Tryb pracy 24/7
Orientacja obrazu Poziom & Pion
Wbudowane głośniki tak
Czas reakcji 8 ms (G to G)
Wejścia wideo Display Port
DVI-D
3 x HDMI
Wyjścia video Display Port
Porty komunikacyjne IR In
RJ-45
RS232
Szerokość ramki 9,9 mm (góra/lewo/prawo), 14,4 mm (dół)
Wymiary (wys./szer./głęb.) 1453,3 x 844,0 x 39,9 mm
Waga 28.2 kg
Standard VESA 300 x 300 mm
Zużycie energii 120 W (standard) / 165 W (max)
Gwarancja 3 lata

30 innych produktów w tej samej kategorii: