GŁOŚNIKI AUDAC ATEO4MK2 GŁOŚNIK NAŚCIENNY Z MOCOWANIEM CLEVERMOUNT 4" - 100V (PARA)

Cena: 1 032,08 zł

  • Kolor: biały/czarny
  • Typ głośnika: szerokopasmowy
  • Pasmo przenoszenia (±3dB): 100Hz – 20 kHz
  • Moc: 35 W RMS

ATEO to seria nadzwyczajnych głośników zaprojektowanych do stałych instalacji wewnętrznych, znajdujących zastosowanie od budynków mieszkalnych aż po wymagające projektowo środowiska takie jak sklepy, puby, restauracje czy nawet kluby.

Ostatnie egzemplarze!

ATEO4 składa się z dwóch głośników: 4-calowego głośnika średnio-niskotonowego oraz 1-calowego kopułkowego głośnika wysokotonowego, zapewniając naturalny dźwięk wysokiej jakości idealny do odtwarzania muzyki zarówno, jak i komunikatów głosowych. Głośnik zabudowany jest elegancką obudową z  wysokiej jakości materiału ABS. Seria głośników ATEO jest unikalna ze względu na sposób montażu, gdyż wyposażona jest w system Clevermount™, zapewniając prosty montaż oraz świetny design, w którym element montażowy zlewa się z obudową głośnika, tworząc jedną estetyczną całość. ATEO4MK2 to ulepszona wersja swojego poprzednika, w której udało się polepszyć jakość dźwięku poprzez wprowadzenie nowej zwrotnicy.

Mocowanie oraz podłączenie głośnika odbywa się poprzez przytwierdzenie metalowej płytki naściennej w pożądanej lokalizacji. Następnie należy podłączyć przewody do odpowiednich terminali, po czym wystarczy 5 sekund, by zamontować głośnik na płytce naściennej. Prostota montażu zapewnia wygodę i szybki montaż dużej ilości głośników.

30 innych produktów w tej samej kategorii: