Głośniki AUDAC ATEO2/W Kompaktowy głośnik naścienny z mocowaniem CleverMount™ 2" Wersja biała - 8Ω (PARA)

Cena: 427,87 zł

  • Kolor: biały
  • Typ głośnika: szerokopasmowy
  • Moc: 10 W RMS
  • Pasmo przenoszenia (±3dB): 120 Hz - 20 kHz

ATEO to seria nadzwyczajnych głośników zaprojektowanych do stałych instalacji wewnętrznych, znajdujących zastosowanie od budynków mieszkalnych aż po wymagające projektowo środowiska takie jak sklepy, puby, restauracje czy nawet kluby.

Ostatnie egzemplarze!

ATEO2 jest wysoce kompaktowym modelem w serii, który będzie pasować do każdego wnętrza. Dźwięk emitowany jest za pomocą 2-calowego głośnika z aluminiowym stożkiem zapewniającego pełen zakres częstotliwości, ciepły i szczegółowy dźwięk, z polepszonym odwzorowaniem niskich częstotliwości ze względu na obudowę typu bass-reflex. A cały system jest chroniony dzięki obecności bezpiecznika polimerowego zapewniającego optymalną ochronę głośnika przed przeciążeniami.

Głośnik zabudowany jest elegancką obudową z wysokiej jakości materiału ABS. Seria głośników ATEO jest unikalna ze względu na sposób montażu, gdyż wyposażona jest w system Clevermount™, zapewniając prosty montaż oraz świetny design, w którym element montażowy zlewa się z obudową głośnika, tworząc jedną estetyczną całość.

30 innych produktów w tej samej kategorii: