Monitor interaktywny Newline TT-5519IP NAOS

Cena: 9 750,00 zł

Podana cena jest ceną netto
0% VAT dla placówek oświatowych
Przekątna obrazu: 55 cali
Rozdzielczość: 4K
Optical Bonding
Żywotność matrycy: 50 000 godzin
Pojemnościowa technologia dotyku (P-CAP)
Rozpoznawanie obiektowe - Windows Ink

Monitor interaktywny Newline TT-5519IP z serii IP...

...to połączenie bezpieczeństwa, zaawansowanych technologii i intuicyjnej obsługi. Model powstał z myślą o klientach, dla których standardy bezpieczeństwa systemu Android są niewystarczające. Zastosowana technologia Optical Bondingeliminuje wrażenie przestrzeni między szybą hartowaną a ekranem monitora ponieważ są one ze sobą zespolone. Wpływa to na znaczne podniesienie komfortu pracy na dotykowym monitorze interaktywnym Newline IP.

Czym charakteryzują się monitory interaktywne Newline z serii IP?

Newline TT-5519IP W monitorach zastosowano pojemnościową technologię dotyku (P-CAP), która zapewnia jeszcze dokładniejszą i bardziej naturalną obsługę oraz umożliwia wygodną współpracę kilku osób jednocześnie (20 punktów dotyku). Obraz 4K (3840*2160) / 60 Hz w połączeniu z technologią Optical Bonding gwarantują bardzo wyrazisty, naturalny obraz, który zadowoli nawet wymagających klientów i świetnie się sprawdzi w przypadku wieloosobowego szkolenia lub prezentacji. Optical Bonding, czyli zespolenie monitora z szybą zabezpieczającą, zwiększa także odporność urządzenia na uszkodzenia. Dzięki minimalistycznemu designowi monitor Newline TruTouch TT-5519IP będzie dopełnieniem każdej nowoczesnej sali konferencyjnej i podkreśli wizerunek innowacyjnego przedsiębiorstwa.

Zaprojektowany pod Windows 10

Monitory z serii IP są kompatybilne z Windows Ink oraz posiadają funkcję Rozpoznawania Obiektowego, co pozwala na łatwiejszą pracę z systemem Windows oraz programami pakietu MS Office. Jak to działa? Wystarczy, że sięgniesz po pisak dołączony do zestawu i zbliżysz go do powierzchni monitora, by móc notować na programach pakietu MS Office, ruch całą dłonią wymaże niepotrzebną notatkę, a palcami będziesz mógł sprawnie poruszać się po dokumencie. Model IP warto zakupić w zestawie z komputerem OPS, wyposażonym w system Windows 10 Professional, oraz pakietem oprogramowania Newline zawierającym: Newline Launcher, Newline Cast, Newline Workspace.

Dostępny w 4 rozmiarach 55'', 65”, 75”,86”

Windows Ink i rozpoznawanie obiektowe

Pełna kompatybilność monitora interaktywnego Newline TT-5519IP z narzędziem Windows Ink sprawia, że można zapomnieć o przełączaniu funkcji, żeby nanieść notatkę lub ją zmazać. Wystarczy Twoja dłoń oraz pisak do pracy z dokumentami w naturalny i płynny sposób. Monitor interaktywny rozpozna pisak oraz gesty i automatycznie wykona przypisaną funkcję. Myślisz że korzystanie z monitorów interaktywnych jest skomplikowane? Nic bardziej mylnego - IP sprawia że praca na dokumentach MS Office z urządzeniami dotykowymi jest prostsza niż kiedykolwiek. Zbliż pisak do powierzchni ekranu i zacznij notować odręcznie na swoim dokumencie, zapomnij o szukaniu funkcji w pasku narzędzi i pracuj na swoich dokumentach jak przy tablicy suchościeralnej.

EcoSystem Newline (Pakiet opcjonalny polecany przez producenta)

Newline Cast

Oprogramowanie Newline Cast umożliwia bezprzewodowe wyświetlanie zawartości swojego telefonu, tabletu czy komputera na monitorach interaktywnych Newline TruTouch serii IP. Możesz udostępniać wideo, zdjęcia, grafiki oraz widok stron internetowych. Pracujesz na komputerze? Wykorzystaj dwukierunkową współpracę – pracuj wspólnie na materiałach, nanosząc zmiany i adnotacje jednocześnie z poziomu laptopa i monitora.

Newline Launcher

Oprogramowanie Newline Newline Launcher pozwala w prosty sposób połączyć się z twoim kontem Office 365 na monitorze interaktywnym. Pozwoli to na szybkie przygotowanie się do spotkania czy prezentacji. Wystarczy zeskanować kod QR by bezpiecznie i szybko uzyskać dostęp do Twoich plików. Wylogowanie następuje automatycznie po odejściu od urządzenia.

Newline Workspace

Oprogramowanie Newline Workspace to wyjątkowe oprogramowanie dla użytkowników Newline, pozwalające na efektywną współpracę zespołów przebywających w różnych lokalizacjach. Kooperacja zdalna nigdy nie była tak prosta - wymieniaj pliki, pracuj nad jednym projektem oraz prowadź wideokonferencje za pomocą jednego programu.

Pozostałe cechy monitorów serii IP:

 • Rozwiązanie all-in-one – możliwość zakupu wersji z wbudowanym komputerem (opcja) – każdy z monitorów wyposażony jest w port OPS
 • 20 punktów dotyku
 • Pojemnościowa technologia dotyku (P-CAP)
 • Doskonała widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach dzięki technologii Optical Bonding
 • Prosta instalacja - wystarczy zawiesić monitor na ścianie lub statywie i podłączyć do zasilania
 • Cienka obudowa 99 mm (dla monitora 65”)
 • Powłoka Anti-glare - matowa antyrefleksyjna powłoka wyświetlacza. Powłoka Anti-glare zapewnia ochronę przed odbijaniem się światła od powierzchni wyświetlacza.
 • Hartowana szyba
 • 2 wejściowe porty HDMI 2.0
 • Głośniki 2 x 20 W
 • 3 letnia gwarancja (elektronika plus matryca)
 • Interaktywne oprogramowanie IdeaMax (dla systemu Windows i Mac) oraz Teach Infinity II (dla systemu Windows) - pozwala przygotować lekcję lub prezentacje biznesową
 • Współpracuje z platformami Windows, Mac oraz Linux

Specyfikacja:

Model: 5519IP
Producent: Newline
Przekątna: 55 cali
Rozdzielczość: 4k (3840 x 2160 Pikseli)
Format: 16:9
Rodzaj panelu: DLED
Jasność: 400 cd/m2
Kontrast: 4000
Kąt widzenia: 178
Czas reakcji matrycy: *
Powierzchnia Antyodblaskowa: TAK
Optical Bonding: TAK
Hartowane szkło: H7
Żywotność Panelu: min. 50 000h
Czas reakcji: *
Technologia dotyku: Pojemnościowa (P-CAP)
Ilość pkt dotyku: 20 pkt
Wymiary: 1290 x 764 x 73 mm
USB: USB-A 2.0 x 1
Głośniki: 2 x 20W
Komputer OPS: OPCJA
Android: brak
Aktualizacje z internetu (OTA): NIE
Bezprzewodowa komunikacja z urządzeniami przenośnymi: Newline Cast
Strumieniowanie obrazu do urządzeń mobilnych: Tak- Broadcast do 200 urządzeń
Wejścia HDMI: 2 szt. (HDMI 2.0 x 2)
Wyjścia HDMI: *
DisplayPort: Nie
Wejścia VGA: 1 szt.
Wyjście AV: 1 szt.
Wejścia jack 3.5mm: 1 szt.
RS232: 1 szt
Sposób montażu: Ścienny lub na podstawie mobilnej
Komunikacja z komputerem: USB
VESA: 400 x 400
Waga: 28 kg
Waga z opakowaniem: 38 Kg
Wymiary opakowania: 1417 x 221 x 871 mm
Gwarancja: 3 lata
Rozdzielczość 4K (3840x2160)
Żywotność matrycy 50 000 godzin
Wersja systemu -
Pamięć RAM -

30 innych produktów w tej samej kategorii: