Laboratorium przyszłości. Instrukcje BHP w szkole i poza nią

Cena: 1 292,68 zł

W programie opracowano 25 zagadnień z podstawy programowej przedmiotu "Technika".
Przykładowe zagadnienia:
- zasady ogólne,
- specyficzne urządzenia,
- BHP w domu

W zestawie znajdują się także atrakcyjne i bogate w treści plansze informacyjne oraz naklejki z oznaczeniami na niebezpieczne urządzenia.


GRATIS: drukowane ścienne plansze edukacyjne - 12 szt.
UWAGA! program na 3 stanowiska online+ 6 offline

Laboratorium przyszłości.
Instrukcje BHP – w szkole i poza nią

Z czym kojarzą się instrukcje BHP? Mała plansza zawieszona w rogu klasy, nudne wykłady? A może angażujące i w pełni interaktywne materiały? Tak właśnie wygląda standard w prawdziwym Laboratorium przyszłości – także w przypadku tak podstawowych materiałów jak instrukcje BHP!

„Laboratorium przyszłości. Instrukcje BHP – w szkole i poza nią” to interaktywne, multimedialne zasoby, które odpowiadają na potrzeby percepcji współczesnych uczniów. Takie podejście gwarantuje, że uczniowie faktycznie zapoznają się z danymi instrukcjami, dzięki czemu ich praca będzie bezpieczniejsza i bardziej efektywna. W zestawie poza multimedialnymi zasobami znajdują się także duże, atrakcyjne i bogate w treści plansze informacyjne oraz naklejki z oznaczeniami na niebezpieczne urządzenia.

Zawartość opakowania:

  • Ponad 350 ekranów interaktywnych
  • Ponad 800 ilustracji i zdjęć
  • Ponad 20 animacji i filmów
  • 12 plakatów do powieszenia w klasie

Spis zagadnień opracowanych w programie:

Uwaga! Licencja bezterminowa 
Praca z programem możliwa jest zarówno online (na 3 stanowiskach), jak i offline (na 6 urządzeniach).

Seria programów Laboratorium Przyszłości

Programy z serii „Laboratorium przyszłości” to interaktywne instrukcje i poradniki gwarantujące bezpieczną pracę z wyposażeniem zakupionym w ramach dofinansowania Laboratoria Przyszłości. W pudełku każdego programu znajdują się także duże i atrakcyjne plansze do powieszenia w klasie. Są to pomoce dydaktyczne wpisujące się w Katalog Wyposażenia MEN w kategorii pomoce projektowe i instrukcje BHP stanowiące plansze i schematy poglądowe z akcesoriami zgodne z podstawą programową zajęć technicznych w szkole podstawowej.

30 innych produktów w tej samej kategorii: