Nowy Eduterapeutica Lux dyskalkulia

Eduterapeutica Lux dyskalkulia

Cena: 1 211,38 zł

Program Eduterapeutica Lux dyskalkulia umożliwia przeprowadzenie gotowości szkolnej oraz diagnozy ryzyka dyskalkulii. Bogata baza ćwiczeń oraz kart pracy zapewnia nauczycielom i specjalistom materiał do efektywnej i atrakcyjnej terapii ucznia.

Zestaw programu zawiera:

228 ćwiczeń multimedialnych

164 karty pracy

poradnik metodyczny, pomoce dydaktyczne, wydrukowane karty pracy

Program Eduterapeutica Lux dyskalkulia może pomóc uczniom w krótkim czasie opanować i rozwinąć syntezę i analizę wzrokową, myślenie przyczynowo-skutkowe, orientację w przestrzeni, spostrzegawczość i koncentrację uwagi, kształty cyfr oraz znaków matematycznych, myślenie operacyjne, w tym: porównywanie, segregowanie, dodawanie, odejmowanie i działania odwrotne, pamięć.

Program umożliwia przeprowadzenie oceny gotowości szkolnej oraz diagnozy ryzyka dyskalkulii. Bogata baza ćwiczeń oraz kart pracy zapewnia nauczycielom i specjalistom materiał do efektywnej i atrakcyjnej terapii ucznia.

Eduterapeutica Dyskalkulia jest pomocna w pracy z dziećmi w oddziałach terapeutycznych i oddziałach integracyjnych w wieku 8-12 lat, a wypadku dzieci z większymi deficytami rozwoju intelektualnego również w starszym wieku.

Dodatkowe elementy w pakiecie 

  • domino,
  • karty matematyczne,
  • tabliczka mnożenia,
  • naklejki. 

Pakiet Eduterapeutica Dyskalkulia można sfinansować z projektu “Aktywna Tablica”

30 innych produktów w tej samej kategorii: