Mikroskop Levenhuk 2L NG

Cena: 294,00 zł

Mikroskop Levenhuk 2L NG w przeciwieństwie do innych mikroskopów dydaktycznych jest wyposażony w podwójne oświetlenie. Obydwa źródła oświetlenia to diody LED, które zapewniają odpowiednie oświetlenie przy minimalnym zużyciu energii.

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Mikroskop Levenhuk 2L NG
Podwójne, wbudowane oświetlenie LED pozwala prowadzić obserwacje nieprzezroczystych obiektów w świetle przechodzącym i odbitym.

Maksymalne powiększenie 640x
Powiększenie mikroskopu zależy od powiększenia soczewki obiektywowej oraz okularu. Okular znajduje się w górnej części tubusu i to właśnie w niego patrzysz. Obiektyw znajduje się poniżej i tworzy obraz widoczny w okularze. W skład zestawu wchodzi jeden okular WF16x oraz trzy obiektywy (4x, 10x, 40x).

Obserwacja nieprzezroczystych obiektów 
W przeciwieństwie do innych mikroskopów dydaktycznych mikroskop Levenhuk 2L NG jest wyposażony w podwójne oświetlenie. Obydwa źródła oświetlenia to diody LED, które zapewniają odpowiednie oświetlenie przy minimalnym zużyciu energii. Układy oświetlenia znajdują się pod stolikiem oraz ponad nim i pozwalają obserwować zarówno przezroczyste, jak i nieprzezroczyste obiekty: od drobnych cząsteczek stałych po monety, papier, tkaniny itp.

Zasilanie 
Mikroskop jest wyposażony w zasilacz sieciowy 220 V / 5 V AC, dzięki czemu może działać bez baterii.

Uwaga: Prosimy pamiętać, że napięcie sieciowe w większości państw europejskich wynosi 220 – 240 V. Jeśli urządzenie ma być używane w państwie, w którym napięcie sieciowe ma inną wartość, należy koniecznie pamiętać o stosowaniu przetwornika.

Zawartość zestawu:
- mikroskop
- stolik zzaciskami
- obrotowa diafragma
- wbudowane górne i dolne oświetlenie LED
- obiektywy: 4x, 10x, 40x
- okular: WF16x
- zasilacz sieciowy
- 3 baterie AA
- instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

11 innych produktów w tej samej kategorii: