Mikroskop cyfrowy Levenhuk D2L NG

Cena: 444,00 zł

Mikroskop cyfrowy Levenhuk D2L NG pozwala na prowadzenie wysokiej jakości obserwacji oraz robienie zdjęć/kręcenie filmów z ich przebiegu. Ten model można podłączyć do komputera PC. Ten model można podłączyć do komputera PC za pośrednictwem interfejsu USB

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Mikroskop cyfrowy Levenhuk D2L NG + Lornetka Levenhuk Atom 8x21 GRATIS!

Mikroskop cyfrowy Levenhuk D2L NG pozwala na prowadzenie wysokiej jakości obserwacji oraz robienie zdjęć/kręcenie filmów z ich przebiegu. Ten model można podłączyć do komputera PC. Ten model można podłączyć do komputera PC za pośrednictwem interfejsu USB. Oprogramowanie znajduje się w zestawie. Mikroskop został zaprojektowany tak, aby zapewnić możliwie najlepsze odwzorowanie kolorów obrazów oraz filmów. Pozwala również oglądać obrazy w naturalnych kolorach.

Mikroskop Levenhuk D2L NG jest przeznaczony do użytku w szkołach i uczelniach wyższych. W przeciwieństwie do tańszych mikroskopów analogowych ten model posiada układ optyczny ze szkła. Główną zaletę mikroskopu stanowi podwójne oświetlenie (górne i dolne), dzięki czemu można prowadzić obserwacje szkiełek oraz nieprzezroczystych obiektów (od najcieńszych cząstek stałych po monety itp.). Oprócz możliwości prowadzenia obserwacji i oglądania obrazów na ekranie komputera możliwa jest również praca w trybie wizualnym (bez użycia kamery), ponieważ w skład zestawu wchodzi również okular (WF16x). Mikroskop cyfrowy Levenhuk D2L NG znajduje szerokie zastosowanie w instytucjach edukacyjnych.

Przewód USB służy do zasilania kamery i połączenia z komputerem PC. Kompatybilny system operacyjny: Windows 2000/XP/2003/Vista/7/8/10.

Zawartość zestawu:

- mikroskop
- głowica monokularna
- obiektywy: 4x, 10x, 40x
- okular: WF 16X
- obrotowa diafragma
- stolik z zaciskami
- podwójnie wbudowane oświetlenie LED
- kamera cyfrowa Levenhuk D2L(0,3 MPX)
- DYSK INSTALACYJNY CD Levenhuk ToupView (instrukcja automatycznej konfiguracji, sterowniki, oprogramowanie do oglądania, zapisywania i przetwarzania obrazu)
- kabel USB
- Kabel sieciowy
- 3 Baterie AA
- instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

10 innych produktów w tej samej kategorii: