Mikroskop Cyfrowy Levenhuk DTX 500 Mobi

Cena: 599,00 zł

Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 500 Mobi umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów obserwowanych obiektów. Wszystkie pliki utworzone podczas obserwacji są zapisywane na karcie microSD, zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym dołączonym do zestawu, który pozwala na 4 godziny bezprzewodowej pracy.

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Levenhuk DTX 500 Mobi

Levenhuk DTX 500 Mobi to przenośny mikroskop z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem LCD 3”. Ten model zapewnia powiększenie do 400x i posiada opcję płynnego powiększenia cyfrowego do 4x. Mikroskop Levenhuk DTX 500 Mobi doskonale nadaje się do obserwacji wszystkich powierzchni, zarówno w domu, jak i w terenie. Dzięki tym wszystkim funkcjom mikroskop jest doskonałym prezentem dla każdego ucznia.

Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 500 Mobi umożliwia robienie zdjęć i nagrywanie filmów obserwowanych obiektów. Wszystkie pliki utworzone podczas obserwacji są zapisywane na karcie microSD. Aby przenieść zdjęcia i filmy do komputera, wystarczy tylko podłączyć do niego mikroskop za pomocą kabla USB dołączonego do zestawu. W zestawie znajduje się również specjalne oprogramowanie do edytowania utworzonych plików i wykonywania precyzyjnych pomiarów wielkości liniowych, kątów i promieni badanych próbek z dokładnością do 1 mikrometra.

Mikroskop cyfrowy Levenhuk DTX 500 Mobi zasilany jest akumulatorem litowo-jonowym dołączonym do zestawu, który pozwala na 4 godziny bezprzewodowej pracy.

Obudowa mikroskopu jest pokryta gumą, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku oraz zapobiega wyślizgnięciu się urządzenia z dłoni.

Zawartość zestawu:
- Mikroskop Levenhuk DTX 500 Mobi 
- statyw
- adapter
- kabel USB
- Kabel AV
- akumulator litowo-jonowy
- futerał
- pasek
- ściereczka do czyszczenia
- oprogramowanie do przetwarzania obrazu
- instrukcja obsługi i karta gwarancyjna

10 innych produktów w tej samej kategorii: