Unilumin Uslim moduł LED

Unilumin Uslim moduł LED:

Produkt wyceniany indywidualnie, zapytaj o cenę.

Najważniejsze cechy:

żywotność 100 tys. godzin

Jasność 1000cd/m2

chłodzenie pasywne

brak ramek

unilumin-uslim-2-6mm-pixel-pitch-panel-l
unilumin-uslim-2-6mm-pixel-pitch-panel-l
Uslim P2.6 INDOOR to seria paneli w technologii LED przeznaczonych do zastosowania we wnętrzach budynków głównie w formie stałych prezentacji, choć może być wykorzystywana jako instalacja przenośna. Cechuje je atrakcyjna relacja ceny do jakości oraz żywotność mogą działać 24/7 przez ponad 11 lat. Ten wysokiej klasy ekran SDM idealnie sprawdza się przy projekcjach nawet najbardziej skomplikowanych obrazów z dużą liczbą detali. 

Przykładowi odbiorcy: centra handlowe, sieci handlowe, sklepy odzieżowe, sieci apteczne, salony samochodowe, banki, budynki administracji, biurowce komercyjne, kina, hotele, muzea, centra konferencyjne, dworce, lotniska, stacje metra, targi, wystawy – przestrzenie wewnątrz budynków

Seria paneli Uslim powstała po to, aby zmienić nastawienie odbiorcy do standardowego wyświetlacza LED. Słowem klucz dla paneli Uslim jest innowacja oraz elastyczność wyrażona zarówno w sferze możliwości zastosowania, atrakcyjności prezentowanego obrazu o wysokiej rozdzielczości, łatwości i opcji montażu, prostocie serwisowania i wysokiej żywotności (ponad 11 lat). Seria Uslim charakteryzuje się też bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do oferowanej jakości, dzięki temu stanowi atrakcyjną alternatywę cenową dla produktów renomowanej konkurencji. Produkty serii Uslim posiadają certyfikaty CE, ISO9001, ISO14001, gdzie 80% sprzedawanych paneli na polskim rynku nie posiada ich wcale. Jest to gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości produktu. Seria Uslim stanowi rozwiązanie zarówno dla potrzeb instalacji zlokalizowanych na stałe tzw. fixed (centra handlowe, poczekalnie, dworce, salony samochodowe) jak i przenośnych tzw. rental z przeznaczeniem na eventy, koncerty, targi, wydarzenia kulturalne. 

Zaletą ścian złożonych z paneli LED jest i wysoka jasność, bardzo długa żywotność oraz płynnie prezentowany obraz, beż żadnych ramek, niezależnie od skali konstrukcji. Uniwersalny rozmiar paneli oraz możliwość zakrzywiania ekranu do wewnątrz ina zewnątrz pozwalają na szerokie możliwości aranżacji ekanu i budowy oryginalnych kształtów.

Ściany z paneli LED to nowoczesna alternatywa dla:

  • Ścian z monitorów LCD, które oferują gorszą jasność i kontrast, dużo krótszą żywotność; obraz prezentowany przedzielony jest widocznymi ramkami; nie dają możliwości stworzenia dowolnej wielkości i formatu, nie można ich zestawić w dowolnym miejscu, zużywają więcej energii, w przypadku awarii kontent reklamowy jest wyłączony lub znacząco ograniczony.
  • Ścian z monitorów wielkoformatowych, które oferują gorszą jasność, znacznie krótszą żywotność, są trudne w transporcie z racji gabarytów, nie stworzymy z nich instalacji o dowolnej wielkości i formacie czy kształcie, nie można ich zestawić w dowolnym miejscu
  • Projektorów obrazu, które charakteryzuje mniejsza jasność i kontrast, krótsza żywotność, brak możliwości instalacji w dowolnym miejscu, brak możliwości stworzenia dowolnego kształtu, formatu czy wielkości; w przypadku awarii brak możliwości prezentowania treści

Zalety paneli LED serii Uslim:

  • Wszechstronne zastosowanie instalacje stałe, eventy, platformy mobilne
  • Optymalne wymiary paneli, konstrukcja modułowa
  • Lekka waga (13kg), niewielka grubość (8,4 cm)
  • Możliwość tworzenia zakrzywionej konstrukcji w kącie 5 stopni (jako wypukłe i wklęsłe)
  • Łatwa wymiana - specjalna konstrukcja "push and pull" między modułem a ramką (specjalna klamra i magnes), dostęp do modułu od przodu i od tyłu. Podczas wymiany modułu cała instalacja działa prezentując kontent reklamowy.
  • Elastyczne mocowanie : do ściany, do podłogi, na standzie (stałym lub mobilnym)
  • Cicha praca i oszczędność energii - brak wentylatora

unilumin-uslim-2-6mm-pixel-pitch-panel-l

Firma Unilumin jest jednym z liderów rynku technologii LED na świecie i największym eksporterem na rynek europejski. Mając wieloletnie doświadczenie, szerokie zaplecze technologiczne, dział R&D, rygorystyczne programy testowe, może oferować produkty wysokiej klasy, o czym świadczą liczne patenty własne (ponad 260) oraz certyfikacja produktów w Europie i na świecie. Zatem swoją polityką cenową i wysoką jakością doskonale wpisuje się w potrzeby polskiego rynku DS, który bardzo dynamicznie rośnie, a sami klienci odchodzą od najtańszych rozwiązań, chcąc się wyróżnić w oczach odbiorcy. Digital Signage to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która kieruje swoją ofertę do klienta indywidualnego. Ceny zroku na rok spadają. Systemy DS są coraz bardziej dostępne, również dla małych przedsiębiorstw isklepów. Cyfrowe systemy prezentacji wcześniej czy później pojawią się we wszystkich przedsiębiorstwach prywatnych jak i w sferze publicznej.
Dziś głównym kierunkiem rozwoju i sprzedaży oferty ścian LED są przede wszystkim handel głównie sieci handlowe oraz pojedyncze sklepy; transport (dworce, lotniska, przystanki, węzły komunikacyjne); HoReCa (hotele, restauracje) oraz obiekty komercyjne (centra handlowe, biurowce, siedziby korporacji).
Vidis S.A. jako oficjalny dystrybutor w Polsce posiada w ofercie na wyłączność produkty serii Uslim. Prawdopodobnie jako jedyny posiada własne stany magazynowe zarówno dla produktów indoor, outdoor i semi-outdoor, a same produkty jako demo/pokazowe można zobaczyć w showroomie firmy we Wrocławiu. To stanowi ogromną wartość dla klienta, który nie tylko ma szansę bezpośredniej styczności z technologią Unilumin w Polsce, ale również możliwość zakupu niemalże natychmiast z dowozem do klienta na wskazane miejsce i we wskazanym terminie prosto z magazynu dystrybutora.

30 innych produktów w tej samej kategorii: