Unilumin UTV-P - multimedialny plakat

Jasność : 1200 cd/m2

Żywotność do 100000 godzin 

Praca 24/7

Wbudowany odtwarzacz multimediów oraz pamięć 5GB

Zdalna obsługa przez aplikację

Zadzwoń aby poznać cenę

UTV-P od Unilumin to przenośny, multimedialny wyświetlacz LED w lekkiej aluminiowej ramie dla dowolnego przeznaczenia biznesowego do siedziby firmy lub do zabrania na targi. Jest to prosty format LED, który dzięki atrakcyjnej formie z pewnością zwróci na siebie uwagę i pozwoli obserwującemu zapamiętać prezentowane komunikaty reklamowe czy informacje.
Dzięki wysokiej jasności i współczynnikowi kontrastu prezentuje treści w atrakcyjny i czytelny sposób. Szerokie kąty widzenia, brak refleksów, 16bitowa głębia kolorów, 100 000 godzin żywotności oraz praca 24/7 to podstawowe atuty wyświetlacza UTV-P.
Kompaktowy rozmiar (1944mm x 576mm 35mm) i lekka konstrukcja daje możliwość zastosowania wyświetlacza w wielu miejscach. Możemy postawić go na ziemi przed sklepem czy w ciągu komunikacyjnym prezentując treści reklamowe czy komunikaty. Możemy go powiesić w pionie jako cyfrowy plakat reklamowy lub powiesić w poziomie nad wejściem do sklepu czy biura niczym klasyczny baner. 
Dlatego idealnie sprawdzi się jako format reklamowy w sklepach detalicznych, odzieżowych, aptekach, drogeriach, sieciach sklepów, butikach, kinach, restauracjach, dworcach, lotniskach, centrach handlowych, targach, wystawach itp. Wszędzie tam, gdzie występują duże skupiska klientów, których zachęci multimedialna treść pokazana w ciekawej formie.
Wyświetlacz UTV-P to proste rozwiązanie plug & play. Po wyciągnięciu z pudełka wystarczy go podłączyć do prądu. Do komunikacji i obsługi służy darmowe oprogramowanie do pobrania z AppStore lub GooglePlay. Kontent w postaci plików graficznych lub video przygotowujemy w programie i przenosimy do wyświetlacza poprzez klucz USB lub zdalnie poprzez sieć wifi, wcześniej podając przez USB dane dostępowe do sieci.

unilumin-utv-p-2-5mm-pixel-pitch-led-for


Dowiedz się więcej o produkcie na www.unilumin.pl

Cechy rozwiązania UTV-P:

  • wydoka jasność (1200nits), pełna gama kolorów, odświeżanie (3600Hz)
  • Instalacja na ścianie (w pionie/poziomie), na podłodze
  • Aluminiowa konstrukcja, waga 35 kg, kompatkowe wymiary, łatwy do przenoszenia
  • Wbudowany media player, pamięć wewętrzna 5GB, darmowe oprogramowanie do obsługi
  • Treść reklamowa wporwadzana z USB, zdalnie WiFI, kabel HDMI
  • Nie wymaga konfiguracji, prosty w instalacji, brak kosztów utrzymania
  • Możliwość sterowania podstawowymi funkcjami przez smartfon/tablet z Androidem
  • pamięci (5GB) kontent składowany jest automatycznie za każdym razem kiedy jest implementowany poprzez sieć lub USB
  • Prosty serwis, moduły wymieniane od przedu na magnes (brak kabli) ; możliwość wymiany w przyszłości płytek na mniejszy pitch 1,8mm bez wymiany całego wyświetlacza
  • Różne tryby wyświetlania: extended mode, mirror mode, split-screen (cascade) jeśli mamy kilka wyświetlaczy

unilumin-utv-p-2-5mm-pixel-pitch-led-for

30 innych produktów w tej samej kategorii: