Monitor informacyjny Avtek DS 98"

Cena: 29 999,19 zł

 • Avtek Digital Signage
 • Przekątna: 98"
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD)
 • Tryb pracy: 18/7
 • Jasność: 450 cd/m2
 • Poziom zamglenia: 25 %
 • W zestawie:    
  Monitor informacyjny Avtek DS 98 (Monitor + uchwyt)
  CMS - licencja do systemu zarządzania treścią Avtek DS

Innowacyjny design. Szerokie możliwości. Awangardowa technologia.Monitor Avtek DS to połączenie zaawansowanej technologii i eleganckiego designu, stworzonego specjalnie dla wymagających zastosowań informacyjnych. Z doskonałą jakością obrazu, smukłym profilem i zaawansowanymi funkcjami, Avtek DS podnosi standardy monitorów informacyjnych na zupełnie nowy poziom.


Avtek-DS-coffe-shop-01_przyciete_zmniejsNiezależnie od tego, czy potrzebujesz monitora do digital signage czy sal konferencyjnych, Avtek DS spełni Twoje oczekiwania. Dostępne w różnych rozmiarach, od kompaktowego 43-calowego modelu po imponujący 98-calowy ekran, monitory Avtek DS zapewniają bogaty i wyrazisty obraz, który przyciąga uwagę i angażuje widza.Avtek-DS-business-online-meeting-01_przy


DS-design.png Design monitorów Avtek DS to perfekcyjne połączenie estetyki i funkcjonalności. Ich smukłe i eleganckie profile sprawiają, że stanowią doskonałe dopełnienie każdego wnętrza, bez względu na to, czy są używane w przestrzeniach komercyjnych czy w domu. Minimalistyczne ramki, równomierne po każdej stronie, subtelnie się wtapiają w obraz, umożliwiając skupienie na wyświetlanych treściach. Dodatkowo, matowe wykończenie matryc minimalizuje odblaski świetlne, zapewniając doskonałą czytelność obrazu nawet w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Design monitorów Avtek DS nie tylko przyciąga wzrok, ale także podkreśla ich funkcjonalność i profesjonalizm.
Jednym z innowacyjnych elementów monitorów Avtek DS jest wbudowany czujnik podczerwieni, który znajduje się bezpośrednio pod matrycą. Ten zaawansowany technologicznie czujnik eliminuje konieczność dodatkowych zewnętrznych czujników podczerwieni, które często wystają lub zakłócają estetykę monitora. W praktyce oznacza to, że możemy precyzyjnie sterować monitorem za pomocą pilota celując bezpośrednio w matrycę. Ten innowacyjny design zintegrowanego czujnika podczerwieni w monitorze Avtek DS zapewnia nie tylko lepszą estetykę, ale także wygodę obsługi i doskonałe doświadczenie użytkownika. DS-infrared.pngDS-USB-C.png
Złącze USB-C w monitorze Avtek DS to także wygodne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy chcą podłączyć swój laptop lub komputer bezpośrednio do monitora, korzystając z jednego kabla do przesyłu danych, obrazu i zasilania. To praktyczne i wszechstronne złącze, które znacznie ułatwia podłączanie i użytkowanie monitora Avtek DS, zapewniając elastyczność i wygodę w codziennych zadaniach.
Monitor Avtek DS oferuje zaawansowane funkcje ustalania harmonogramów, umożliwiające precyzyjne planowanie uruchamiania i wyłączania monitora oraz zarządzanie treściami w określonym czasie. Dzięki temu, użytkownik może skonfigurować harmonogramy pracy monitora, określając godziny rozpoczęcia i zakończenia działania oraz wybierając konkretne treści do odtwarzania w określonych dniach i godzinach. Ta funkcjonalność eliminuje konieczność ręcznego włączania i wyłączania monitora oraz manualnego wybierania treści. To nie tylko oszczędza czas i wysiłek, ale także zapewnia płynne i automatyczne zarządzanie treściami na monitorze Avtek DS, zwiększając wygodę i efektywność użytkowania. DS-schedule.png
DS-wireless-play.png Monitor Avtek DS umożliwia bezprzewodowe udostępnianie ekranu z różnych urządzeń, otwierając nowe możliwości prowadzenia prezentacji i udostępniania treści. Dzięki technologiom takim jak AirPlay, Miracast i Chromecast, możemy łatwo i szybko transmitować obraz i dźwięk z urządzeń mobilnych, laptopów czy komputerów bezpośrednio na ekran monitora. A dzięki aplikacji Bytello Share umożliwione jest także zdalne udostępnianie treści poprzez kod QR, co oznacza, że możemy przesłać treść bezpośrednio ze swojego smartfona, skanując kod QR i wybierając treści, które mają się wyświetlić na ekranie monitora. To wygodne i efektywne rozwiązanie, które otwiera drzwi do bezproblemowego dzielenia się treściami i prowadzenia prezentacji bezprzewodowo na monitorze Avtek DS.
Monitor Avtek DS posiada zaawansowaną aplikację CMS (Content Management System), umożliwiającą zdalne zarządzanie treściami na monitorach. Dzięki aplikacji CMS, po skonfigurowaniu serwera CMS, użytkownicy mogą łatwo udostępniać treści, zarządzać harmonogramami, grupować monitory oraz tworzyć i edytować treści za pomocą intuicyjnego interfejsu. Aplikacja umożliwia również przechowywanie materiałów na serwerze oraz podział użytkowników w organizacji. To potężne narzędzie zapewnia pełną kontrolę nad treściami na monitorach Avtek DS.
DS-CMS.png
DS-DMS.png Dzięki aplikacji Bytello DMS (Device Management System), użytkownicy mają możliwość zdalnego zarządzania samymi monitorami. DMS umożliwia aktualizację firmware'u, zarządzanie zainstalowanymi aplikacjami, uruchamianie alarmów na monitorach, zmianę wejść monitora i wiele innych funkcji. Dzięki temu, użytkownicy mogą z łatwością utrzymywać i aktualizować oprogramowanie monitorów, dostosowując je do swoich potrzeb. Aplikacja Bytello DMS stanowi niezawodne narzędzie do efektywnego zarządzania i utrzymania monitorów Avtek DS, zapewniając pełną kontrolę i elastyczność w użytkowaniu tych urządzeń. (Bytello DMS jest dodatkowo płatną usługą)
Monitory Avtek DS oferują slot na moduł WiFi/Bluetooth, który jest dostępny jako opcjonalny dodatek. Użytkownik ma możliwość dokupienia tego modułu, aby rozszerzyć funkcjonalność monitora o łączność bezprzewodową WiFi oraz Bluetooth. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik może samodzielnie zdecydować, czy chce skorzystać z tej funkcji, czy jednaj jej nie potrzebuje i skorzysta z niższej ceny monitora, jeśli nie potrzebuje łączności bezprzewodowej. DS-wifi-bluetooth.png

Avtek-DS-students-01_zmniejszone_.jpg

Dane techniczne

Producent Avtek
Przekątna 98"
Rozdzielczość 3840 x 2160 (UHD)
Tryb pracy 18/7
Jasność 500 cd/m2
Poziom zamglenia 25 %
Orientacja obrazu Poziom/Pion
Typ panelu IPS
Żywotność panelu 50 000 h
Format 16:9
Kontrast 1200 : 1
Wyświetlane kolory 1,07 mld
Czas reakcji 8 ms
Kąt widzenia 178 st
System operacyjny Android 11
Parametry komputera 4 GB RAM / 32 GB Pamięci wbudowanej
Funkcje AirPlay, Miracast, Chromecast
Bytello ScreenShare
Harmonogram treści
Harmonogram uruchamiania
Przeglądarka WWW
Screen copy
Tryb video wall
Udostępnianie treści za pomocą kodu QR
USB Plug & Play
Zdalne zarządzanie monitorem i treściami wyświetlanymi
Wejścia wideo 2 x HDMI
1 x USB (C)
Wyjścia wideo 1 x HDMI
Wyjścia audio 1 x mini jack 3.5 mm
1 x SPDIF
Wbudowane głośniki 2 x 10 W
Porty komunikacyjne 1 x RJ-45
1 x RS232
1 x USB 2.0
1 x USB 3.0
Slot typu OPS
Szerokość ramki 26/26/26/26 mm (L/P/G/D)
Standard VESA 800 x 600 mm
Wymiary (wys./szer./głęb.) 2212,9 × 1268,4 × 79,4 mm
Wymiary opakowania 2360 x 280 x 1425 mm
Waga 69.9 kg
Waga (z opakowaniem) 90.8 kg
Wyposażenie standardowe 1 x Kabel HDMI
1 x Kabel zasilający
1 x Pilot
1 x Skrócona instrukcja obsługi
1 x Uchwyt ścienny
Wyposażenie opcjonalne Moduł WiFi/BT
Wysokość 1268,4 mm
Szerokość 2212,9 mm
Grubość 79,4 mm
Waga 69.9 kg
Rozdzielczość 4K (3840x2160)
Jasność 450 cd/m2
Wersja systemu Android 11
Pamięć RAM 4 GB
Czas pracy 18/7

30 innych produktów w tej samej kategorii: